in

Nez Demir Dilan Polat küs mü?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından iki yakın arkadaş olan fenomenler Nez Demir ve Dilan Polat’ın küs olup olmadığı internette araştırılıyor. Birçok kişi fenomenlerin küs olup olmadığını merak etmeye başladı. Peki Nez Demir Dilan Polat küs mü? İşte bütün detaylarıyla birlikte…

Sosyal medya hayatımıza girmesiyle birlikte yeni iş tanımları da ortaya çıkmaya başladı. Eskiden sadece televizyon sayesinde ünlü olan insanlar artık kendi emekleriyle sosyal medyada ünlü olabiliyor. Bu ünlülere ise fenomen veya infuluencer deniliyor. Birçok çeşidi bulunan bu mesleğin en fazla takip edilen tarafı ise Instagram fenomenliği.

Bu fenomenlerden olan Nez Demir ve Dilan Polat son zamanlarda oldukça çok konuşulmaya başlandı. Birçok kişi tarafından ikilinin küs olup olmadığı merak ediliyor. Yakın arkadaş olan iki fenomen geçtiğimiz günlerde iki adet video yayınladı. Nez Demir kendi sosyal medyasında yayınladığı videoda Dilan Polat’ın kendisinin “ekmeğiyle” oynadığını söyledi. Daha sonra ise canlı yayın açarak bu durumu tekrardan dile getirdi.

Bunun ardından Dilan Polat tarafından da cevap gecikmedi. İkili arasında video atışmaları bir süre devam etti. Daha sonra ise Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu olaya dahil olarak kardeşinin sinir krizi geçirdiğini söyledi. Aynı zamanda Nez Demir’e bir sürü hakaret ve küfür söyledi. Bununla birlikte olaylar daha da büyüdü. İkilinin kavgasının nasıl sonuçlanacağı ise henüz belli değil. Yani Nez Demir ve Dilan Polat bu videolardan ve atışmalardan yola çıkacak olursak birbirleriyle küs durumdalar.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0