in

Melis Babadağ kimdir, kaç yaşında?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından ünlü oyuncu Melis Babadağ oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette Melis Babadağ’ın kim olduğunu araştırıyor. Peki arama motorlarında en çok aranan insanlardan biri olan Melis Babadağ kimdir?

Melis Babadağ aslen Adanalıdır. 1984 yılında doğmuş olan ünlü oyuncu liseyi İstanbul’da okumuştur. Üsküdar Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi’ne giden Melis Babadağ, burada Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk olarak Aile Saadeti dizisinde Didar karakteri ile oyunculuğa başlamış olan Melis Babadağ, daha sonra 2011 yılında yayınlanmış olan Pis Yedili dizisinde Elçin karakterini oynamıştır.

Gösterdiği oyunculuk sayesinde hızlı bir yükseliş yaşayan Melis Babadağ, Yeşil Deniz dizisinde Zümrüt karakterini oynamıştır. Diğer yer aldığı diziler ve filmler ise Cam Kırıkları, Geniş Aile, İncir Reçeli, Beni Unutma, Beni Böyle Sev, Mihrap Yerinde, Ertuğrul 1890, Oğlan Bizim Kız Bizim ve Aykut Enişte isimli sinema filmidir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0