in

Melis Sabah kimdir, kaç yaşında? Melis Sabah dizileri ve filmleri… 

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nda rol alan Melis Sabah kimdir sorusuyla gündemde. Dizinin ikinci sezonda kadroya dahil edilen Melis Sabah üstün performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Bu sebeple Melis Sabah kaç yaşında sorusu da merak ediliyor. Hayat verdiği Bahar karakteriyle izleyicilerin gönlüne taht kuran Melis Sabah dizileri ve filmleri de araştırılan başlıklar arasında. Peki, Melis Sabah kimdir, Melis Sabah kaç yaşında? İşte, Melis Sabah kimdir, Melis Sabah kaç yaşında sorularının yanıtları ve Melis Sabah dizileri ve filmleri… 

Bahar karakteri ile Kuzey Yıldızı dizisine çok önemli bir katkı sağlayan genç oyuncu Melis Sabah kimdir sorusuyla gündemde. Genç yaşına rağmen sergilediği performansla gönüllere taht kuran Melis Sabah kaç yaşında sorusu da merak ediliyor. Show TV’de 2019 yılından beri yayınlanan; başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in paylaştığı, ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ 15 Mayıs tarihinde ekranlara veda etti. Peki, Melis Sabah kimdir, Melis Sabah kaç yaşında? İşte, Melis Sabah kimdir, Melis Sabah kaç yaşında sorularının yanıtları ve Melis Sabah dizileri ve filmleri… 

Melis Sabah kimdir, kaç yaşında? Melis Sabah dizileri ve filmleri… 

Melis Sabah 1999 İstanbul doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Atletik ve fit bir vücuda sahip olan Melis Sabah beyaz tenli kumral saçlı ve mavi gözlüdür. Çok iyi derecede yüzen, bale yapan ve piyano çalabilen Melis Sabah aynı zamanda aktif olarak voleybol oynamaktadır. İngilizce bilen Melis Sabah aynı zamanda araçta kullanabilmektedir. Atölye Cut’te oyunculuk dersleri alan Melis Sabah aynı zamanda Serap Matyaş’tan özel oyunculuk eğitimi de almaktadır. Antalya Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisidir. Pandemiden dolayı eğitimine uzaktan devam eden Melis Sabah aynı zamanda çeşitli kurumlardan oyunculuk ve diksiyon eğitimleri almaya devam etmektedir.  

İlk ekran deneyimini Hamdi Alkan’ın yapımcılığını üstlendiği Kırık Yalan isimli filmde Halime karakteri ile yaşayan Melis Sabah 2019 da ise Tam Kafadan Karavana filminde Buse karakterine hayat vermiştir; ancak Tam Kafadan Karavana filminin yayın tarihi pandemiden dolayı belirsiz bir zamana ertelenmiştir. 

Kuzey Yıldızı Bahar Kim? 

2. sezonuna 12 Eylül 2020 de başlayan Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil edilmişti. Dizinin ikinci sezonuna Bahar karakteri ile Melis Sabah dahil olmuştu. Kuzey Yıldızı dizisinin ilk sezonunda da hatırlanacağı üzere BurakKhanMahmut Kaptan karakteri ile Burcu Binici Tülin karakteri ile ve Zeynep Koltuk da Şule- karakteri ile dizinin kadrosuna dahil olmuş ve diziye katkı sağlayarak çok sevilmişti. Kuzey Yıldızı dizisinde Çetin yüzünden maddi sıkıntılar içine düşen Kadıoğlu ailesi çalışmak zorunda kalır. Yıldız da para kazanmak için bir restorana girer. Restoranda çalışırken restoran sahibinin kızı Bahar ile tanışır. Güzeller güzeli Bahar Yıldız’ın başına bela olacaktır.Kuzey Yıldızı dizisinde Bahar Yıldız’ın çalıştığı restoranın sahibinin kızıdır. Bahar ilk görüşte Kuzey’ye aşık olacaktır. Yıldız ise Kuzey’i kıskanacak ve Yıldız ile Bahar arasında Kuzey için büyük bir çatışma çıkacaktır. 20’li yaşlarda sarışın mavi gözlü bir kız olan Bahar Kuzey’in de dikkatini çekse de Kuzey hiç bir zaman Yıldız’dan vazgeçmeyecektir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0