in

Ömer Ersin kimdir?

Sosyal medya fenomenlerinden son zamanlarda popüler olan Sibil Çetinkaya’nın sevgilisi Ömer Ersin’in kim olduğunu birçok kişi merak ediyor. İnsanlar Ömer Ersin’in kim olduğu hakkında araştırma yapıyor. Peki Ömer Ersin kimdir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya bildiğiniz üzere ünlü oyuncu Burak Yörük’ten ayrıldıktan sonra Ömer Ersin ile sevgili olmuştu. Bu olaydan sonra birçok kişi Ömer Ersin’in kim olduğunu merak etmeye başladı. Kendisi ile çok fazla bilgi yer almayan Ömer Ersin Linkedin’de yer alan bilgilere göre Emory Üniversitesi, Gouizueta İşletme Okulu’ndan mezun olmuştur.

Google’da işletme stajyerliği yapan yapan Ömer Ersin daha sonra Coca-Cola’da da stajyerlik yapmıştır. Burada geçirdiği 3 aydan sonra Usit Inc. isimli şirkette 2 yıl çalışmış ve bu sürenin ardından Google’da tekrar çalışmaya devam etmiştir. Ömer Ersin, Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir.

Ömer Ersin’i son zamanlarda insanların merak etmesindeki en büyük etken ise Sibil Çetinkaya’nın son zamanlarda hikaye atmaması. Sibil Çetinkaya normalde özel hayatı ile ilgili kendini takip edenler için çok fazla hikaye ve fotoğraf paylaşan birisi. Bundan dolayı da genelde Ömer Ersin fotoğraflarda çok fazla yer alıyordu. Ancak son zamanlarda fotoğraflarda Ömer Ersin yer almıyor. Bu yüzden insanlar Ömer Ersin ile Sibil Çetinkaya’nın ayrıldığını düşünüyor. Tabi bu sadece bir söylentiden ibaret, kesin bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0