in

Çukur yeniden mi başlıyor?

Şimdiye kadar yayınlanmış olan Türk televizyon dizilerine bakıldığında Çukur en çok izlenen televizyon dizilerinin arasında yer alıyor. Hal böyle olunca dizi bitmesine rağmen hala hayranları Çukur’la ilgili sosyal medyada konuşmaya devam ediyor. Son zamanlarda da dizinin tekrar başlayacağı dedikoduları dönüyor. Peki Çukur yeniden mi başlıyor?

Genel olarak Türkiye’de yayınlanan dizilere bakıldığında ya aşk temalı ya da mafya temalı dizilerin oldukça çok tutulduğu görülüyor. Tabi bunların haricinde Osmanlı ve milli duyguları ortaya çıkaran asker dizileri de bir hayli tutuluyor.

Ancak genel olarak aşk temalı ve mafya temalı diziler çok fazla seviliyor ülkemizde. Hal böyle olunca o dizilerin reytingleri de çok oluyor. Bu dizilerden biri olan Çukur’da ülkemizde en fazla izlenen diziler arasında yer alıyor. Hatta öyle bir trend oluşturdu ki Çukur logolu tişörtleri dışarıda görmemek mümkün değildi.

Tişörtlerden, kolyelere birçok Çukur logolu ürün resmen bir dönemin trendi olmuştu. Hal böyle olunca dizi hala bile konuşulmaya devam ediyor. Bu yüzden bunun farkına varılmış olacak ki son zamanlarda dizinin Exxen’de tekrardan devam edeceği söyleniyor. Exxen’i bilmeyenler için kısaca açıklayacak olursak Netflix benzeri Acun Ilıcalı’nın kurduğu bir dizi izleme platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle son zamanlarda Leyla ile Mecnun dizisinin tekrar çekileceği ve Exxen’de yayınlanacağı açıklamıştı. Bu haberle popülerliğini oldukça arttıran platform Konuşanlar isimli programı ile de çok fazla dikkat çekiyor. Eskiden yayınlanan ve sevilen Türk dizilerini tekrardan platformda canlandıran Acun Ilıcalı şimdide Çukur’u tekrardan başlatmak istiyor gibi duruyor. Şu anlık sadece söylentiden ibaret olan bu bilgilerin netlik kazanması için ise biraz zamana ihtiyaç var gibi duruyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0