in

Yüzleşme Ebru kimdir? 

Kanal D ekranlarının yeni yarışması Yüzleşme Ebru kimdir sorusuyla gündemdeki yerini aldı. ‘Yüzleşme’ adı ile ekranlara merhaba diyen program birbirini tanımayan farklı kişilerin sağlık sorunlarını ve hayata tutunma çabalarını ekrana sunuyor. Programda davranışlarıyla ve güzelliğiyle ön plana çıkan Ebru Kıyak’ın özel hayatı da merak konusu. Peki, Yüzleşme Ebru kimdir? İşte, Yüzleşme Ebru kimdir sorusunun detaylı yanıtı… 

Yüzleşme Ebru kimdir sorusu son günlerde pek çok kişinin gündeminde. Doç. Dr. Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünde konusunda uzman doktorların katkılarıyla, Yüzleşme evinde yaşayan 7 kişinin sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınan program kısa bir sürede büyük beğeni toplamayı başardı. Peki programda ön plana çıkmayı başaran Yüzleşme Ebru kimdir? İşte, Yüzleşme Ebru kimdir sorusunun detaylı cevabı… 

Yüzleşme Ebru kimdir? 

Programda davranışlarının yanı sıra güzelliğiyle ön plana çıkan Ebru Kıyak 22 yaşında ve üniversite öğrencisi. Yeme bozukluğu problemi sebebiyle yarışmaya başvuran Ebru aynı zamanda İstanbul’da yaşıyor. Marka iletişimi bölümü öğrencisi olan Kıyak, sosyal medyada sıkça konuşulan isimler arasında yer almayı başardı. 

Yüzleşme programı nedir? 

Yüzleşme, katılımcılarının örnek sorunları arasında bağımlılık, panikatak, fazla kilonun yol açtığı psikolojik rahatsızlıklar, yeme bozukluğu, sıfır beden olma takıntısı ve uykusuzluk yer alıyor. Doç. Dr Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünde, konusunda uzman doktorların katkılarıyla ekrana gelecek olan Yüzleşme’de yedi kişinin psikolojik sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak.  

7 gün 24 saat aynı evde yaşayan katılımcılar, sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak. Katılımcılar, Yüzleşme evinin uzman hekimlerine sorunlarını anlatacak. Hazırlanan tedavi programıyla sorunlara çare aranacak. Yüzleşme aynı zamanda bu hastalıklarla nasıl yaşamaları gerektiğini de katılımcılara öğretecek. Rahatsızlığına çare bulunan ya da hastalığıyla yüzleşen katılımcı ise haftanın sonunda Yüzleşme evine veda edecek. Ayrılan katılımcının yerine yeni bir katılımcı gelecek. 

Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0