in

Burger Swap nedir? BURGER Coin ne kadar? 

Burger Swap nedir sorusu gündemde. Türkiye çıkışlı bir DeFi projesi olan BurgerSwap kurulduktan sonraki birkaç gün içerisinde yüz milyonlarca dolarlık likidite elde etti. BurgerSwap, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde inşa edilmiş bir DeFi protokolüdür. Ayrıca BURGER Coin ne kadar sorusu da araştırılıyor. BurgerSwap, otomatik piyasa yapıcı (AMM) modelini kullanan bir merkeziyetsiz borsa (DEX) olarak çalışır. Peki, Burger Swap nedir? BURGER Coin ne kadar? İşte, Burger Swap nedir, BURGER Coin ne kadar sorularının detaylı yanıtı… 

Kripto para borsasının yerli projesi Burger Swap nedir sorusuyla gündemde. PancakeSwap, BakerySwap ve diğer protokollere benzer şekilde, kullanıcıların likidite sunarak token kazanmasına imkan tanır. BURGER Coin ne kadar sorusu da araştırılıyor. Burger Coin, Burger Swap; uniswap ve sushiswap ın binance smart chain üzerinde geliştirilmiş bep20 destekli DEFI projesidir. Peki, Burger Swap nedir? BURGER Coin ne kadar? İşte, Burger Swap nedir, BURGER Coin ne kadar sorularının detaylı yanıtı… 

Burger Swap nedir? BURGER Coin ne kadar? 

Bir bakıma elimizdeki token ve coinlerle alım satım yapan kişilere likidite sağlayarak burger coin kazanabiliriz. Uniswap’in son zamanlarda merkezi olmayan finans ve otomatikleştirilmiş piyasa yapımında devrim yaratması, hatta Eylül ayı başlarında günlük işlem hacminde Coinbase’i geçmesi şaşırtıcı. Ama tüm bunların bir bedeli vardı. Gaz ücretleri tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü ve sıradan tüccarın ERC20 akıllı sözleşme tabanlı DeFi uygulamalarına ve yönetişimine katılmasını neredeyse imkansız hale getirdi.  

BURGER Coin ne kadar? 

Burger Swap bugünkü fiyatı ₺54,50 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺181.450.168 TRY. Burger Swap son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #367, piyasa değeri ₺658.158.298 TRY. Dolaşımdaki arz 12.076.423 BURGER coin ve maksimum seviyede. 21.000.000 BURGER coin. 

BurgerSwap’in bu başarısı kripto para takipçilerinin gözünden kaçmadı. Gerek yerli gerek yabancı kripto para takipçileri BurgerSwap hakkında araştırma yapmaya başlamışken bu isimlerin arasında Binance CEO’su Changpeng Zhao da yer aldı. Zhao BurgerSwap ile ilgili yaptığı incelemeler sonucunda bu projenin Türkiyeli araştırmacılar tarafından geliştirildiğini fark etti. Zhao’nun bununla ilgili paylaştığı tweet gözlerin BurgerSwap’e dönmesine yol açtı. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0