in

Cevapla Kazan güvenilir mi?

Son zamanlarda birçok insan tarafından kullanılan anket çözerek para kazanabildiğiniz bir uygulama olan Cevapla Kazan uygulamasının güvenilir olup olmadığı oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette uygulamanın güvenilir olup olmadığını araştırıyor. Peki Cevapla Kazan güvenilir mi?

Ülkemizde bulunan ekonomik sıkıntılardan dolayı birçok insan iş bulamıyor. Bunların haricinde iş bulabiliyorsa da kazandıkları para ürünlerin oldukça pahalı olmasından dolayı yeterli gelmiyor. Bu yüzden para kazandıran uygulamalar oldukça popüler bir durumda. Hal böyle olunca insanlarda internette bu uygulamaların güvenilir olup olmadığını araştırıyor.

Çünkü bu uygulamalar genelde reklam veya anket çözmeniz karşılığında size para veriyor. Buda oldukça çok zamanınızı alabiliyor. Bundan dolayı da insanlar uygulamaların güvenilir olup olmadığını merak ediyor. Bu uygulamalardan biri olan Cevapla Kazan uygulamasına da insanlar son zamanlarda bu soruyu yöneltiyor. Birçok insan Cevapla Kazan uygulamasının güvenilir olup olmadığını merak ediyor.

Uygulama hakkında insanlar tarafından yapılan bazı şikayetler şöyle:

“Merhabalar anketler 3 TL gösteriyor ama belli bir süre sonra bu anket size uygun değildir diyor ne alaka o yüzden 0.30 kuruş veriyor. Resmen insanlarla dalga geçiyorsunuz yapmayın. Düzgün anketler gelsin ve öyle hatalar olmasın lütfen bu hata ile ilgilenirseniz mutlu olurum”

“Cevapla kazan isimli anket doldurma uygulaması devamlı anket gönderiyordu taa ki 18 lira birikmişken anketler gelmemeye başladı 20 lira olunca paramı çekeceğim için. Onu da geçiyorum gelen anketler 3 lira olarak geliyor anketi tamamlayıp o kadar soru cevapladıktan sonra anketimize uygun olmadığınız için tamamlayamadınız deyip sadece 30 kuruş veriyor insanları yanıltarak hiçbir yere varamazsınız boş yere vaktimizi almayın. İnsanları oyalamayın.”

“Cevapla kazan uygulaması çok kotu resmen milleti yanıltıyor. 3 TL’lik anketten 0.30 kuruş kazandırıyor. Bu kadar sorulara cevap vermeme rağmen elendim. Bu soruna bir çözüm bulun. Ya düzgünce kazandırın ya da uygulamayı kaldırın cidden çok saçmaladınız artık!”

“Cevapla kazan şirketinden şikayetçiyim. Çünkü, hiç anket göndermiyorlar. Eğer anket göndermeyeceklerse üyelikten ayrılmak istiyorum, hiç kusura bakmasınlar lütfen! Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim bundan başka diğer anket siteleri bana anket gönderiyorlar.”

Uygulama ile ilgili bu tarz yorumlar bulunuyor. Yani uygulamanın güven konusunda bir problem yaratmadığı sadece oldukça düşük ücretli anketler sunduğunu ve anket konusunda yetersiz kaldığı yönünde şikayetler var.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0