in

CyberMiles (CMT) Coin nedir?  

Kripto para borsasıyla yakından ilgilenen pekçok kişi CyberMiles (CMT) Coin nedir sorusuna yanıt arıyor. CyberMiles (CMT) Coin, akıllı sözleşmeler için yeni nesil bir Blockchain’dir. Platformun Akıllı İş Sözleşmeleri, e-ticaret uygulamaları için optimize edilmiştir. Merkezi olmayan işlem uygulamaları oluşturmayı kolaylaştırılmış bir süreç haline getirmeye çalışan CyberMiles, işlemlerle ilgili geniş bir Akıllı İş Sözleşmeleri kütüphanesi sağlamayı hedefliyor. Peki, CyberMiles (CMT) Coin nedir? İşte, CyberMiles (CMT) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Arama motorlarında sıkça araştırılan CyberMiles (CMT) Coin nedir sorusu yeniden gündemde. CMT coin, CyberMiles’ın yerel kripto para token’ıdır. CyberMiles, ağın yönetimine katılmak isteyenler için CMT’lerle stake yapılabilen bir DPoS protokolü çalıştırıyor. Karşılığında, oluşturulan her blokta sistematik enflasyon ve işlem ücretleri yoluyla basılan CMT’ler kullanıcılara dağıtılıyor. Peki, CyberMiles (CMT) Coin nedir? İşte, CyberMiles (CMT) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

CyberMiles (CMT) Coin nedir?  

Platformun açıklamalarına göre CyberMiles, e-ticaret uygulamaları için akıllı sözleşme şablonlarından oluşan bir kitaplık oluşturdu. Bununla birlikte platformda kripto para işlemlerinin çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor olmasının yanı sıra CyberMiles’ın “Sanal Makinesi” Akıllı Sözleşmelerin, iş ihtiyaçları için optimize edilmiş bir hızda oluşturulmasını sağlıyor. Öte yandan CMT coin platformunun açıklamalarına göre Blockchain sayesinde ölçeklenebilir, merkezsiz, güvenli bir platform oluşturuldu. Ayrıca CyberMiles, ek koruma olarak bir “savunma öncesi” ve “kurtarma sonrası” mekanizmalarını da kullanıyor. Bunlarla birlikte platformun işlem ücreti uygulamıyor olması da farklı bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Platform bunu, ağın güvenliğinden ödün vermeden gerçekleştiriyor. Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

CyberMiles bugünkü fiyatı ₺0.152868 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺51,083,883 TRY. CyberMiles son 24 saatte yüzde arttı. Anlık CoinMarketCap sıralaması #826, piyasa değeri ₺122,294,379 TRY. Dolaşımdaki arz 800,000,000 CMT coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.  

Tüm bunların yanında CyberMiles’ın, e-ticaret şirketlerinin işlerini Blockchain üzerinde kolaylıkla kurgulayabilmelei için oldukça özelleştirilmiş çözümler oluşturduğu ifade ediliyor. Buna ek olarak platformun ücretsiz olması, akıllı olması, hızlı olması ve güvenilir olması da en önemli özellikleri arasında sayılıyor. Ayrıca CyberMiles platformunun kendi Blockchain’i olan CMT Cube da başarılı bir şekilde piyasaya sürüldü ve kullanılıyor. Yapılan açıklamalara göre CMT Cube kullanabilmek için CMT token ödemesi yapılması gerekiyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0