in

e-posta nasıl açılır?

Hemen hemen herkeste bulunan e-posta adresine sahip olmak oldukça kolay. e-posta servis sağlayıcılarından birini seçerek ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, Outlook gibi en çok tercih edilen e-posta sağlayıcılarındandır. Bu sağlayıcılar üzerinden hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir. E-posta açmak için Gmail alt yapısını kullanacaksanız yapmanız gereken adımlar şunlar: İnternet tarayıcınız üzerinden “Gmail hesabı oluşturma” şeklinde arama yaptıktan sonra karşınıza çıkan Google sayfasına tıklayın ve gerekli bilgilerinizi girin. Bunu işlemin ardından bir Gmail hesabına sahip olursunuz. Eğer hotmail üzerinden e-posta adresi oluşturmak istiyorsanız. Öncelikle Hotmail.com internet sitesine girin. Giriş yapma bölümünün altındaki kayıt ol butonuna tıklayın. Sizden istenen bilgileri ilgili bölümlere yazın. Mail adreslerinden istediğiniz herhangi birini seçin. Karşınıza çıkan doğrulama grafiğini doldurduktan sonra Hotmail hesabınız açılmış olur.

Hemen hemen herkeste bulunan e-posta adresine sahip olmak oldukça kolay. e-posta servis sağlayıcılarından birini seçerek ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, Outlook gibi en çok tercih edilen e-posta sağlayıcılarındandır. Bu sağlayıcılar üzerinden hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

E-posta açmak için Gmail alt yapısını kullanacaksanız yapmanız gereken adımlar şunlar: İnternet tarayıcınız üzerinden “Gmail hesabı oluşturma” şeklinde arama yaptıktan sonra karşınıza çıkan Google sayfasına tıklayın ve gerekli bilgilerinizi girin. Bunu işlemin ardından bir Gmail hesabına sahip olursunuz.

Eğer hotmail üzerinden e-posta adresi oluşturmak istiyorsanız. Öncelikle Hotmail.com internet sitesine girin. Giriş yapma bölümünün altındaki kayıt ol butonuna tıklayın. Sizden istenen bilgileri ilgili bölümlere yazın. Mail adreslerinden istediğiniz herhangi birini seçin. Karşınıza çıkan doğrulama grafiğini doldurduktan sonra Hotmail hesabınız açılmış olur.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0