in

Everex (EVX) Coin nedir?  

Kripto para borsasıyla ilgilenen pek çok kişi Everex (EVX) Coin nedir sorusunu araştırıyor. Everex Coin, Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimidir. Everex coin’in arkasındaki platforma ise stablecoin blok zinciri ödemelerinin uygulanmasıyla uluslararası ödemeleri küresel işletmeler ve tüketiciler için daha erişilebilir hale getirmeyi ve böylece sınırlar olmaksızın yeni bir işlem standardı belirlemeyi hedefliyor. Peki, Everex (EVX) Coin nedir? İşte, Everex (EVX) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Everex (EVX) Coin nedir sorusu gündemde. Everex (EVX), Everex platformunun yerel kripto para birimidir. Everex, sınır ötesi ve kartlı ödeme anlaşmaları için stablecoin kullanma fikri üzerine kurulmuştur. Yapılan açıklamalara göre Everex, stablecoin terimi popüler olmadan çok önce, geleneksel para temelli token’ın ilk işlem kullanım uygulamasına öncülük etti. Peki, Everex (EVX) Coin nedir? İşte, Everex (EVX) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Everex (EVX) Coin nedir?  

Everex, uluslararası ticaret, online satış, üretim yapan KOBİ’leri bir araya getiriyor ve onlara blok zinciri teknolojisinin faydalarını, kullanıcı benimseme zorlukları olmadan sunuyor. Everex ürünleri, kripto meraklısı olmayan işletme sahipleri için tasarlandı ve kullanıcı tabanlarını ve satış sayılarını büyütmede yeterince zorluk yaşayan KOBİ’ler için verimsiz ödemeler sorununu ortadan kaldırmak hedefleniyor.  Everex bugünkü fiyatı ₺4,19 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺7.345.001 TRY. Everex son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #861, piyasa değeri ₺95.102.853 TRY. Dolaşımdaki arz 22.700.000 EVX coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. Everex Coin, Binance borsası aracılığı ile satın alınabilir. İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para işlem platformu olan Binance’in 26 Ekim 2017 Everex Coin’i listelediği görülüyor. Bunlara ek olarak Binance kullanıcıları şu anda EVX/BTC ve EVX/ETH işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 

Bu hedefle kullanıcılarına 6 temel çözüm sunan platform bahsi geçen çözümleri şu şekilde sıralıyor: 

Küresel Para Transferleri: Everex’in Blockchain destekli ödeme çözümleri, hem gönderen hem de alıcı için sorunsuz bir deneyim sağlayarak saniyeler içinde para göndermeye izin veriyor. 

Çevrimiçi Banka Kartı Ödemeleri: Çevrimiçi ödemeleri kabul eden e-ticaret satıcıları için, stablecoin’lerde aynı gün Visa / Mastercard ödemeleri seçeneğini sunuyor. 

AB / İngiltere için Dijital IBAN: Euro ve GBP üzerinden gösterilen IBAN’larla faturalandırmaları basitleştiriyor ve doğrudan ödeme alma imkanı sunuyor. 

Yüksek Verimli Faiz: Platformun kesintisiz itibari para yatırma ve çekme işlemleriyle Stablecoin’lerde en yüksek piyasa faiz oranlarını sunmak için CeFi ve DeFi ortaklarıyla entegrasyonu bulunuyor. 

Satıcı / Satış Ortağı Ödemeleri: Satıcıları, iştirakler, tedarikçiler için stablecoin destekli Visa kartı özelliği ile yerel pazarlarda itibari nakit çıkışları ile stablecoin’lerde toplu ödemeler alınabiliyor. 

Global Kurumsal Kart: Bir dakikalık ödemeler ve küresel sermayeye erişim ile işlemleri Everex ile oldukça hızlı gerçekleşiyor. 

Öte yandan ücretsiz hizmetlerle kooperatif bankacılık modeli sunmanın yanı sıra, dünya çapındaki KOBİ’ler ve girişimciler için hızlı ve şeffaf ödeme çözümleri sunmak Everex’in ana misyonu olarak nitelendiriliyor. Bunu, sınır ötesi ve çevrimiçi ödeme anlaşmaları için USD’ye sabitlenmiş stablecoin uygulamasında yenilik yaparak gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0