in

Facebook hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

Facebook hesap dondurma işlemi kullanıcılar için oldukça kolaydır. Bunun için ayarların içinde boğulmanıza da gerek yoktur. Facebook hesap kapatma işleminden farklı olarak Facebook hesap dondurma işlemi, kullanıcıların hesaplarını geçici olarak kapatmak istediklerinde başvurdukları bir yöntemdir. Facebook hesap dondurma işlemine başşarken öncelikle Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan aşağı gösteren oku bulun. Ardından Ayarlar’a girin. Sonrasında ise sol sütunda Genel’i seçmeniz gerekiyor. Bir sonraki adımda ise Hesabını Yönet’i seçin. Son olarak karşınıza Hesabını Dondur seçeneği çıkacak. Bu noktada talimatları takip ederek hesabınızı hemen dondurabilirsiniz. Facebook hesap dondurma işlemi sona erdiğinde Facebook sizi hesabınızdan dışarı atar. Ancak attıktan sonra artık hiçkimse (arkadaşlarınız dahil) sizin hesabınızı göremez. Ancak arkadaşlarınıza yolladığınız mesajlar bir süre daha arkadaşlarınızın hesaplarında görünebilir. Facebook hesap dondurma işlemini sona erdirmek istediğinizde ise yapmanız gereken tek şey şifrenizle tekrar hesabınıza girmek olacak. Ardından Facebook size hiçbir şey sormadan profilinizi karşınıza çıkaracak. Böylece Facebook hesap dondurma işlemi sona erecek, buzlar çözülecek.

Facebook hesap dondurma işlemi kullanıcılar için oldukça kolaydır. Bunun için ayarların içinde boğulmanıza da gerek yoktur. Facebook hesap kapatma işleminden farklı olarak Facebook hesap dondurma işlemi, kullanıcıların hesaplarını geçici olarak kapatmak istediklerinde başvurdukları bir yöntemdir.

Facebook hesap dondurma işlemine başşarken öncelikle Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan aşağı gösteren oku bulun. Ardından Ayarlar’a girin. Sonrasında ise sol sütunda Genel’i seçmeniz gerekiyor. Bir sonraki adımda ise Hesabını Yönet’i seçin. Son olarak karşınıza Hesabını Dondur seçeneği çıkacak. Bu noktada talimatları takip ederek hesabınızı hemen dondurabilirsiniz.

Facebook hesap dondurma işlemi sona erdiğinde Facebook sizi hesabınızdan dışarı atar. Ancak attıktan sonra artık hiçkimse (arkadaşlarınız dahil) sizin hesabınızı göremez. Ancak arkadaşlarınıza yolladığınız mesajlar bir süre daha arkadaşlarınızın hesaplarında görünebilir.

Facebook hesap dondurma işlemini sona erdirmek istediğinizde ise yapmanız gereken tek şey şifrenizle tekrar hesabınıza girmek olacak. Ardından Facebook size hiçbir şey sormadan profilinizi karşınıza çıkaracak. Böylece Facebook hesap dondurma işlemi sona erecek, buzlar çözülecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0