in

Huawei ekran kaydı nasıl alınır?

Huawei telefonlarda ekran kaydı almak için kullanıcıların öncelikle ekranın boş bir yerine baş parmağıyla iki kere tıklatması gerekiyor. Bir kez yapıldığında ekran görüntüsü alınırken, iki kez yapıldığında ise ekran kaydı uygulaması devreye giriyor. Ancak uygulama açıldığında kullanıcılardan elbette onay istiyor; ardından kayıt başlıyor. Ekran kaydı sürerken dilerseniz sessiz, dilerseniz de mikrofonu işin içine dahil ederek sesli de kaydedebilme şansınız bulunuyor. Ekran kaydı alma özelliği Huawei P30 serisi, Huawei Mate 20 serisi dahil pek çok Huawei cihazda aynı mantıkta çalışıyor. Ekran kaydının sona ermesiyle birlikte ise kullanıcılar kayıt dosyalarına galeri klasöründen ulaşabiliyor. Ekran kaydını dilediğiniz sürece yapabilirsiniz; önemli olan depolama hafızanızda ne kadar boş yer olduğu. Diğer bir deyişle Huawei cihazlarda ekran görüntüsü veya ekran kaydı almak için herhangi bir tuşa basmanız gerekmez; sadece ekranın boş yerine iki kez tıklayın, yeterli.

Huawei telefonlarda ekran kaydı almak için kullanıcıların öncelikle ekranın boş bir yerine baş parmağıyla iki kere tıklatması gerekiyor. Bir kez yapıldığında ekran görüntüsü alınırken, iki kez yapıldığında ise ekran kaydı uygulaması devreye giriyor. Ancak uygulama açıldığında kullanıcılardan elbette onay istiyor; ardından kayıt başlıyor. Ekran kaydı sürerken dilerseniz sessiz, dilerseniz de mikrofonu işin içine dahil ederek sesli de kaydedebilme şansınız bulunuyor.

Ekran kaydı alma özelliği Huawei P30 serisi, Huawei Mate 20 serisi dahil pek çok Huawei cihazda aynı mantıkta çalışıyor. Ekran kaydının sona ermesiyle birlikte ise kullanıcılar kayıt dosyalarına galeri klasöründen ulaşabiliyor. Ekran kaydını dilediğiniz sürece yapabilirsiniz; önemli olan depolama hafızanızda ne kadar boş yer olduğu.

Diğer bir deyişle Huawei cihazlarda ekran görüntüsü veya ekran kaydı almak için herhangi bir tuşa basmanız gerekmez; sadece ekranın boş yerine iki kez tıklayın, yeterli.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0