in

Facebook’la nasıl iletişim kurabilirim?

Sosyal medya platformları kullanıcılarının sorun yaşaması durumunda onlara bizzat yardım ederken çeşitli sıkıntılar yaşayabilir. Genel olarak bakıldığında sosyal medya platformlarının bu tarz konularda eksikleri vardır. Ancak bir Facebook hesabınız varsa ve çeşitli sorunlar yaşıyorsanız rahat davranmanızda fayda var çünkü Facebook ile iletişime geçmek basit. Aslına bakarsanız bir sorun yaşadığınızda Facebook ile iletişime geçmek oldukça kolay. Bu adrese tıklayıp karşınıza çıkan bilgileri doldurun, tamamladıktan sonra Facebook’ta yaşadığınız herhangi bir sorunu belirtin Formu yolladıktan sonra Facebook tarafından şu mail gönderilecektir: Yaptığımız bu işlemde Facebook ile e-mail üzerinden iletişime geçmiş bulunmaktayız. Sizinle, en erken 24 saat ya da en geç 1 hafta içerisinde Facebook tarafından bırakmış olduğunuz mail üzerinden iletişime geçilecektir..

Sosyal medya platformları kullanıcılarının sorun yaşaması durumunda onlara bizzat yardım ederken çeşitli sıkıntılar yaşayabilir. Genel olarak bakıldığında sosyal medya platformlarının bu tarz konularda eksikleri vardır. Ancak bir Facebook hesabınız varsa ve çeşitli sorunlar yaşıyorsanız rahat davranmanızda fayda var çünkü Facebook ile iletişime geçmek basit.

Aslına bakarsanız bir sorun yaşadığınızda Facebook ile iletişime geçmek oldukça kolay. Bu adrese tıklayıp karşınıza çıkan bilgileri doldurun, tamamladıktan sonra Facebook’ta yaşadığınız herhangi bir sorunu belirtin

Formu yolladıktan sonra Facebook tarafından şu mail gönderilecektir: Yaptığımız bu işlemde Facebook ile e-mail üzerinden iletişime geçmiş bulunmaktayız. Sizinle, en erken 24 saat ya da en geç 1 hafta içerisinde Facebook tarafından bırakmış olduğunuz mail üzerinden iletişime geçilecektir..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0