in

Help Steps nedir?

Bildiğiniz üzere teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bütün faaliyetlerimizi internet ortamında yapabilir olduk. Bundan dolayı da sosyal yardım faaliyetlerini de internette yapabiliyoruz. Bir kuruma bağış yapmak istediğimiz zaman direkt olarak o kurumun sitesinden yapabiliyoruz. Bunlardan birisi de Help Steps adlı uygulama. Son zamanlarda birçok insan tarafından uygulamanın ne olduğu internette araştırılıyor. Peki Help Steps nedir?

Teknolojinin özellikle son yıllarda geldiği nokta gerçekten çok hayran bırakıyor. Artık resmen telefonlarımızdan bütün işlerimizi halleder olduk. Birçok insan bir iş yapacağı zaman ilk olarak telefondan halletmeye çalışıyor. Devlet işlerini bile E-Devlet gibi uygulamalar ile halledebiliyoruz. Son zamanlarda Help Steps isimli uygulama oldukça çok gündeme geliyor.

Birçok insan tarafından merak edilen uygulama size bağış yapma fırsatı sunuyor. Bu fırsatı sunarken aynı zamanda sizin sağlığınıza da dikkat ediyor. Uygulama attığınız her adımı bağışa çeviriyor. Yani her adım attığınızda bağış yapabiliyorsunuz. Bu sayede uygulama insanları spora da teşvik etmiş oluyor. Özellikle teknolojinin getirdiği en büyük dezavantajlardan birisi de insanların oldukça az hareket etmesi. Bundan dolayı da obezite günümüzün en büyük hastalıklarından biri haline gelmiş durumda.

Bu uygulama sayesinde sivil toplum kuruluşlarına veya ihtiyaç sahibi çocuklara yardım edebilir aynı zamanda spor da yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için ise ilk önce telefonunuzun uygulama mağazasından indirmelisiniz. İndirdikten sonra uygulamaya giriş yapın ve gereken bilgileri doldurun. Bundan sonra her yürüyüşe çıktığınızda uygulama her attığınız adım için bağış yapacaktır. Sadece telefonunuzu yanınıza almanız yeterli olacaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0