in

Hotbit güvenilir mi?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kripto para borsası olan Hotbit oldukça çok araştırılıyor. Birçok insan bu borsanın güvenilir olup olmadığını merak ediyor. Bu yüzden de internette araştırma yapıyor. Peki arama motorlarında son zamanlarda en çok arananlardan biri olan Hotbit güvenilir mi?

Coin dünyası bu aralar sakin durumda. Ayı döneminin gelmesiyle birlikte artık coinlere olan ilgi giderek azalıyor. Ancak belirli bir kesimin hala ilgisi devam ediyor. Özellikle bu piyasayı yakından takip edenler hala yatırım yapmaya devam ediyor. Sonradan sadece para kazanmak için giren insanlar ise kayıplarını kapatamadıkları için piyasadan çıkıyor.

Bundan dolayı da coin piyasası yavaşlamış durumda. Ancak yine de birçok insan coin borsalarını takip etmeye devam ediyor. Son zamanlarda da Hotbit isimli borsanın güvenilir olup olmadığı araştırılıyor. Birçok isnan tarafından merak edilen Hotbit’in 1,171,848,439.66 TL hacmi bulunuyor. İnsanların internette bulunan yorumlara bakıldığında borsanın herhangi bir dolandırıcılık ile ilgili bir şikayeti bulunmuyor.

Ancak yine de yatırım yaparken dikkat etmenizde fayda var gibi duruyor. Daha bilindik borsalarda yatırım yaparsanız en azından paranız güvende olur. Hotbit gibi borsaları insanların bu kadar çok merak etmesinin nedeni daha düşük komisyonlar almasından dolayı kaynaklanıyor. Ancak bu borsaların kesin olarak güvenilir olup olmadığını söylemek mümkün değil.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0