in

Steam yaz indirimleri ne zaman bitiyor?

Steam, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz indirimlerini pas geçmedi. Steam yaz indirimleri kapsamında pek çok oyun, yüzde 90’a varan indirimlerle oyunculara sunulmaya başladı. Steam’in internet sitesine girerek indirimli oyunlara hızlıca ulaşabileceğiniz gibi, Steam oyun konsolunu indirerek de oyunlara hızlıca ulaşabilirsiniz. İndirimler sonrası Assassin’s Creed: Odyssey’in fiyatı 154 TL’ye kadar düşerken, Devil May Cry’in fiyatı da 400 TL’den 263 TL’ye kadar indi. İndirimlerden nasibini alan bir diğer oyun ise GTA V oldu ve yüzde 50 indirimle birlikte 84 TL’den satılmaya başladı. Benzer şekilde popüler oyunlardan biri olan The Witcher Wild Hunt da yüzde 70 indirimle 12.50 TL’den satışa sunulmuş durumda. Steam’in en çok indirilen oyunlarından biri olan Jurassic World Evolution’un fiyatı 51 TL’ye inerken, bazı oyunların fiyatları 4 TL’den başlıyor. Steam yaz indirimleri ne zaman sona eriyor? 25 Haziran’da başlayan Steam yaz indirimleri 9 Temmuz’a kadar sürecek. Bu tarihe kadar pek çok oyunda uygulanan indirimler sayesinde çok daha düşük fiyattan oyunlar kütüphaneye eklenebilecek.

Steam, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz indirimlerini pas geçmedi. Steam yaz indirimleri kapsamında pek çok oyun, yüzde 90’a varan indirimlerle oyunculara sunulmaya başladı. Steam’in internet sitesine girerek indirimli oyunlara hızlıca ulaşabileceğiniz gibi, Steam oyun konsolunu indirerek de oyunlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

İndirimler sonrası Assassin’s Creed: Odyssey’in fiyatı 154 TL’ye kadar düşerken, Devil May Cry’in fiyatı da 400 TL’den 263 TL’ye kadar indi. İndirimlerden nasibini alan bir diğer oyun ise GTA V oldu ve yüzde 50 indirimle birlikte 84 TL’den satılmaya başladı. Benzer şekilde popüler oyunlardan biri olan The Witcher Wild Hunt da yüzde 70 indirimle 12.50 TL’den satışa sunulmuş durumda.

Steam’in en çok indirilen oyunlarından biri olan Jurassic World Evolution’un fiyatı 51 TL’ye inerken, bazı oyunların fiyatları 4 TL’den başlıyor.

Steam yaz indirimleri ne zaman sona eriyor?

25 Haziran’da başlayan Steam yaz indirimleri 9 Temmuz’a kadar sürecek. Bu tarihe kadar pek çok oyunda uygulanan indirimler sayesinde çok daha düşük fiyattan oyunlar kütüphaneye eklenebilecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0