in

CS Go kan silme kodu nedir? Nasıl silinir?

CS Go kan silme kodu, özellikle de e-sporcuların fazlasıyla kullandığı ve oyunlarını daha akıcı bir şekilde oynayabilmelerine imkan veren temiz bir ortam sağlar. Peki CSgo kan silme kodu nedir? Nasıl yazılır? Kod girildikten sonra harita üzerinden kan tamamen silinir mi?

CS Go kan silme kodu, oyunlarda kan görmenizi engelleyecek, böylece zaman zaman kırmızılıklar yüzünden aksan oyununuzu da sekteye uğratacak bir etken kalmayacak. Öncelikle bu kod sayesinde rakiplerinize göre her türlü avantajlı konuma geldiğinizi söyleyerek söze başlayalım. Çünkü kan efekti, oyunda zaman zaman akıcı görüntünün önündeki önemli engellerden biridir ve bu kod her türlü sıkı CSgo oyuncuları için bir elzemdir. Peki CSgo kan silme kodu nasıl çalışır?

CS Go oyuncularının bir kenara not etmesi gereken [bind “shift” “+speed;r_cleardecals”] kodu, oyun boyunca kan derdinden sizi kurtarıyor. CS Go kan silme kodunun girilmesiyle birlikte oyun hem temiz hem de akıcı bir hale geliyor.

CS Go kan silme kodu nasıl girilir?

CS Go kan silme kodunu gireceğiniz yer, diğer kodların da girişinin yapıldığı konsol bölümüdür. Kodunu konsola yazdıktan sonra hangi tuşa atadıysanız o tuşa basarak Kanları silebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0