in

MovieBloc (MBL) nedir?  

MovieBloc (MBL) nedir sorusu pek çok kişi tarafından araştırılıyor. İzleyiciler, çeşitli içeriklere erişebilecek ve ekosisteme küratörlük ve pazarlama materyali sağladıkları için ödüllendirilecekler. Proje, özel ve halka açık token satışları yoluyla yaklaşık olarak 4 milyon dolar topladı ve Chris Kang, Jeffrey Jin ve Peter Kim tarafından kuruldu. Peki, MovieBloc (MBL) nedir? İşte, MovieBloc (MBL) nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Hareketli grafiği sebebiyle sıkça ismini duyduğumuz MovieBloc (MBL) nedir sorusuyla gündemde. MovieBloc, merkezi olmayan bir film ve içerik dağıtım platformudur. MovieBloc platformu, yardımcı program tokenı olan MBL’nin bir OEP-4 tokenı olduğu Ontology blok zinciri üzerinde çalışır. İçerik oluşturucular için şeffaf bir gelir paylaşımı, kitle verileri ve eşit tarama fırsatı yaratmayı amaçlamaktadır. Peki, MovieBloc (MBL) nedir? İşte, MovieBloc (MBL) nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

MovieBloc (MBL) nedir?  

MovieBloc ekosistemi üç katmandan oluşur: Bloc, Market ve Fundraising. Bloc, tüm katılımcıları birbirine bağlayan merkezi olmayan bir topluluk katmanıdır, Market, içeriğin ve yeteneğin takas edilebildiği bir katmandır ve Kaynak Yaratma katmanı, içerik oluşturucuları destekler ve teşvik eder.  Premium içerik, çeviri ve MovieBloc ekosistemi gibi ödemeyle ilgili tüm hizmetler için kullanılır. Hizmetler için ödemenin yanı sıra, MBL tokenı, kullanıcıları yasa dışı içeriği bildirdikleri ve filmleri inceledikleri için ödüllendirmek için de kullanılır. MovieBloc, Ontology blok zincirine dayalı merkezi olmayan bir film ve içerik dağıtım platformudur. Proje, içerik oluşturucular için şeffaf bir gelir paylaşımı, kitle verileri ve eşit gösterim fırsatı yaratmayı hedefliyor; izleyiciler çeşitli içeriklere erişebilecek ve ekosisteme küratörlük ve pazarlama materyali sağladıkları için ödüllendirilecekler. 

MovieBloc (MBL) ne kadar? 

MovieBloc bugünkü fiyatı ₺0,075566 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺48.827.358 TRY. MovieBloc son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #446, piyasa değeri ₺465.399.263 TRY. Dolaşımdaki arz 6.158.840.178 MBL coin ve maksimum seviyede. 30.000.000.000 MBL coin. 

MovieBloc ekosistemi üç katmandan oluşur: .Bloc, Market ve Fundraising. Bloc, tüm katılımcıları birbirine bağlayan merkezi olmayan bir topluluk katmanıdır; Market, içerik ve yeteneklerin takas edilebildiği bir katmandır. Bağış Toplama katmanı ise içerik oluşturucuları destekler ve teşvik eder. MBL tokenı, premium içerik gibi ödemeyle ilgili tüm hizmetler için kullanılır, MovieBloc ekosisteminde çeviri, tasarım vb. Hizmetler için ödemenin yanı sıra, MBL tokenı, kullanıcıları yasa dışı içeriği bildirdikleri ve filmleri inceledikleri için ödüllendirmek için de kullanılır. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0