in

Travala (AVA) Coin nedir? 

Kripto para dünyasının ilginç oluşumu Travala (AVA) Coin nedir sorusuyla gündemde. Travala.com’un yerel kripto para birimi olan AVA ise ödemelerde, iadelerde, sadakat ödüllerinde, indirimlerde kullanılmanın yanı sıra bir değer deposu olarak da kullanılabiliyor. Bununla birlikte AVA Binance Chain tabanlı bir token’dır. Peki, Travala (AVA) Coin nedir? İşte, Travala (AVA) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı…  

Travala (AVA) Coin nedir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. 2017 yılında kurulan Travala.com, çeşitli seyahat platformlarından fiyatları ve konaklama imkanlarını karşılaştırarak daha ucuz konaklama ve tatil imkanı sunuyor. Bu hizmeti Blockchain ile entegre bir şekilde veren platform, 230 ülkede 2.000.000’den fazla otel ve konaklama imkanı sunuyor. Peki, Travala (AVA) Coin nedir? İşte, Travala (AVA) Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Travala (AVA) Coin nedir? 

Temel olarak bakıldığında Travala, seyahat rezervasyonlarını merkezi olmayan teknolojiyle birleştirmeyi ve rezervasyon işlemlerinin peer-to-peer şekilde ilerlemesini hedefliyor. Bu hedeflerinin yanı sıra kullanıcı odaklı hizmet sunmayı odak noktasına alan Travala, 7/24 müşteri desteği sunuyor. Kullanıcılar, canlı görüşmeler, e-mail ve online ticket sistemi ile 7 gün 27 saat destek alabiliyor. Ayrıca platform en iyi fiyat seçeneğini sunduklarını iddia ediyor. Kullanıcı eğer farklı bir sitede daha uygun fiyat bulursa Travala, aradaki farkı ödemeyi de kabul ediyor. Bunların yanı sıra Travala.com’da kullanıcılar kredi kartı, banka kartı ve kripto para birimleri ile ödeme yapabiliyor. Ödeme yapılabilecek kripto paralar arasında; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) ve Binance Coin (BNB) gibi birçok seçenek bulunuyor. Ek olarak kullanıcılar sadakat programı, tavsiyeler, geri bildirimler ve akıllı indirimler yoluyla çeşitli ödüller de kazanabiliyor. 

Travala.com bugünkü fiyatı ₺27,40 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺55.903.075 TRY. Travala.com son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #197, piyasa değeri ₺1.360.567.936 TRY. Dolaşımdaki arz 49.662.253 AVA coin ve maksimum seviyede. 61.228.716 AVA coin. 

 Öte yandan platformun açıklamalarına göre AVA Coin, Travala.com platformunun mevcut ve gelecekteki kullanım durumlarının merkezinde yer alıyor. Platform, Travala AVA coin’e olan talebin platformun benimsenmesine paralel olarak artmasını bekliyor. Dolayısıyla bu durumda tüm kullanıcıların faydalanabileceği büyük bir ekosistem oluşacağını düşünüyor.Bunların yanı sıra Travala Coin platformda; ödemelerde, harcama ve alışverişlerde, rezervasyon iadelerinde, fatura ödemelerinde ve fiyat garantilerinde olmak üzere birçok işlemde kullanılabiliyor. Ayrıca AVA coin’i kullanıcılar yatırım amacıyla da kullanabiliyor. Birçok borsa ve kripto para cüzdanı Travala AVA token’ı destekliyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0