in

Twitter’dan video indirme

Twiiter’dan video nasıl indirilir sorusu merak edilen konulardandır. Twitter’dan video indirmenin çeşitli yolları vardır. Bu işlemi bir site yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler! Detayları haberimizde… ilk olarak Twitter üzerinden indirmek istediğiniz videoyu belirleyip bağlantı adresini kopyalayın.  Ardından bu adrese tıklayarak kopyaladığınız linki ilgilli bölgeye yapıştırın. Download seçeneğine tıkladıktan sonra videonuz indirilmeye başlayacaktır. İşte Twitter üzerinden video indirmek bu kadar basit.

Twiiter’dan video nasıl indirilir sorusu merak edilen konulardandır. Twitter’dan video indirmenin çeşitli yolları vardır. Bu işlemi bir site yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler! Detayları haberimizde…

ilk olarak Twitter üzerinden indirmek istediğiniz videoyu belirleyip bağlantı adresini kopyalayın.  Ardından bu adrese tıklayarak kopyaladığınız linki ilgilli bölgeye yapıştırın. Download seçeneğine tıkladıktan sonra videonuz indirilmeye başlayacaktır. İşte Twitter üzerinden video indirmek bu kadar basit.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0