in

WhatsApp’ta uzun video nasıl gönderilir?

WhatsApp, kullanıcısının uzun süreli videolar göndermek istediği durumlarda boyut sınırının olduğunu ve videonun gönderilmesi için kısaltılması gerektiğini öne çıkarıyor. Birçok kullanıcı ise bu sorunun çözümünü araştırıyor. Peki WhatsApp üzerinden uzun video gönderme nasıl yapılır? WhatsApp bu soruna yönelik herhangi bir çözüm sunmasa da bazı uygulamalar kullanılarak WhatsApp üzerinden uzun video gönderebilir. WhatsApp kullanıcıları uzun video göndermek istediği sırada 16 MB video sınırı ile karşılaşıyor. Ancak bu durumu aşmak mümkün. Aslına bakılırsa tek yapılması gereken videonun boyutunu değiştirmek. Çeşitli video editörleri ile bunu sağlayabilirsiniz. WhatsTools: Share File Via IM adındaki uygulamayı kullanabileceğiniz video editörü uygulamalarına örnek verebiliriz. Bu tür uygulamalardan herhangi birine giriş yaparak videonuzun çözünürlüğünü 320p olarak seçin ve kaydedin. Muhtemelen video 16 MB’ın altında bir boyuta sahip olacak ve WhatsApp üzerinden uzun video gönderebileceksiniz.

WhatsApp, kullanıcısının uzun süreli videolar göndermek istediği durumlarda boyut sınırının olduğunu ve videonun gönderilmesi için kısaltılması gerektiğini öne çıkarıyor. Birçok kullanıcı ise bu sorunun çözümünü araştırıyor. Peki WhatsApp üzerinden uzun video gönderme nasıl yapılır?

WhatsApp bu soruna yönelik herhangi bir çözüm sunmasa da bazı uygulamalar kullanılarak WhatsApp üzerinden uzun video gönderebilir. WhatsApp kullanıcıları uzun video göndermek istediği sırada 16 MB video sınırı ile karşılaşıyor. Ancak bu durumu aşmak mümkün. Aslına bakılırsa tek yapılması gereken videonun boyutunu değiştirmek. Çeşitli video editörleri ile bunu sağlayabilirsiniz.

WhatsTools: Share File Via IM adındaki uygulamayı kullanabileceğiniz video editörü uygulamalarına örnek verebiliriz. Bu tür uygulamalardan herhangi birine giriş yaparak videonuzun çözünürlüğünü 320p olarak seçin ve kaydedin. Muhtemelen video 16 MB’ın altında bir boyuta sahip olacak ve WhatsApp üzerinden uzun video gönderebileceksiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0