in

TWT Coin nedir? 

Kripto para borsasının yeni gözdesi TWT Coin nedir sorosuyla gündemde. Trust Wallet, kullanıcıların kripto satın almalarına, saklamalarına, takas etmelerine ve kazanmalarına olanak tanıyan bir kripto cüzdanıdır. Trust Wallet şu anda 40 blockchain ve 1600 kripto varlığını destekliyor. Ayrıca Cosmos, Tezos, Kava ve diğer blok zincirlerinde stake etmeyi de destekliyor. Trust Wallet Token (TWT), Trust Wallet’ın yerel tokenı olup BEP-2 ve BEP-20 token standartlarında mevcuttur. Peki, TWT Coin nedir? İşte, TWT Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Arama motorlarında sıkça araştırılan TWT Coin nedir sorusuyla gündemde. Daha çok kişi Kripto paraları ve merkeziyetsiz uygulamaları kullanmaya başladıkça, bunlara erişmek için basit ve güçlü yolların olması her zamankinden daha önemli hale geldi. İster yatırım, ister ödeme yapma ya da DApp’ler kullanımı gibi farklı ilgi alanlarınız olsun, farklı aktiviteler için farklı çözümlerin olması çok kısa sürede çok zahmetli hale gelebilir. Peki, TWT Coin nedir? İşte, TWT Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

TWT Coin nedir? 

Trust Wallet, kullanıcıların kripto para satın almalarına, saklamalarına, takas etmelerine ve kazanmalarına olanak tanıyan bir kripto para cüzdanıdır. Trust Wallet Token (TWT), Trust Wallet’ın yerel token’ıdır ve BEP-2 ve BEP-20 token standartlarında mevcuttur. 

Trust Wallet Token bugünkü fiyatı ₺4,07 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺215.942.143 TRY. Trust Wallet Token son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #274, piyasa değeri ₺1.021.737.836 TRY. Dolaşımdaki arz 250.926.200 TWT coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil. 

İşte bu noktada Trust Wallet gibi kullanım kolaylığı sunan hepsi bir arada paketler size yardımcı olur. Geleneksel finansal piyasaların aksine kripto dünyası hiçbir zaman uyumaz. Değişken bir doğaya sahip olduğu için bu dünyada koşullar anında değişebilir. İşte bu yüzden kaynaklarınıza erişiminizin sürekli ve kesintisiz olması gerekir. Tamamen merkeziyetsiz olan Trust Wallettoken ve coinlerinizi idare edebilmeniz için size basit bir uygulama verir ve aynı zamanda özel anahtarlarınızın kontrolünün tamamen sizde olmasını sağlar. Trust ile piyasadaki tokenların büyük çoğunluğunu depolayabilirsiniz ve her an yeni projeler ve blokchainler de kullanılabilir olanlara eklenmekte. Trust’s Universal Wallet (ya da çoklu-coin wallet) tüm varlıklarınız için size bir yedekleme hakkı tanıyarak cüzdan idaresini basitleştirir. Ve tabiki de Trust merkeziyetsiz borsalar ile gayet başarılı şekilde çalışır.  

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0