in

WhatsApp profilime kim baktı?

WhatsApp profilime kim baktı uygulamaları internette hızlıca yayılıyor. Ancak bu uygulamaların hemen hepsi sahte ve hiçbir şekilde kullanıcılara doğru bilgi vermiyor. Bir uygulama eğer size WhatsApp’ı kaldırmanızı söylüyor ve kendi uygulamasını kullandırtıyorsa o noktada bir sıkıntı olduğunu hemen anlamalısınız. Daha da önemlisi WhatsApp, hiçkimseye profiline bakanlara dair bilgi paylaşmıyor. Haliyle bu bilgi ortada yokken bunu üçüncü parti uygulamaların yaptığını iddia etmesi gerçek ötesi elbette. WhatsApp profilime kim baktı uygulamaları, sadece kullanıcıları kandırmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcıların telefonlarına girip özel bilgilerini de ele geçirebiliyor veya kullanıcıların cebinden parasını alabiliyor. WhatsApp, kullanıcıların gizlilik hakkında önem veren bir uygulama. Kuruluşundan bu yana da kullanıcıların isteği dışında hiçbir bilgi kimseyle paylaşmadı. Mavi tik yani okundu bilgisi bile kullanıcıların insiyatifinde olan bir durum; kullanıcı istemezse bu bilgiyi bile kimseyle paylaşmayabilir. Oysa WhatsApp profilime kim baktı uygulamalarının iddiası, WhatsApp’ta herhangi bir kişi size yazmasa da, sizin isminize tıklaması halinde size bu bilgiyi paylaşacağı yönündedir. Oysa bu elbette mümkün değildir; çünkü böylesi bir hassas veriyi WhatsApp kimseyle paylaşmadığından, bu iddialar asılsızdır ve görürseniz mutlaka uzak durmalısınz. Aynı durum Facebook profilime kim baktı ve Instagram profilime kim baktı uygulamaları için de geçerli.

WhatsApp profilime kim baktı uygulamaları internette hızlıca yayılıyor. Ancak bu uygulamaların hemen hepsi sahte ve hiçbir şekilde kullanıcılara doğru bilgi vermiyor. Bir uygulama eğer size WhatsApp’ı kaldırmanızı söylüyor ve kendi uygulamasını kullandırtıyorsa o noktada bir sıkıntı olduğunu hemen anlamalısınız. Daha da önemlisi WhatsApp, hiçkimseye profiline bakanlara dair bilgi paylaşmıyor.

Haliyle bu bilgi ortada yokken bunu üçüncü parti uygulamaların yaptığını iddia etmesi gerçek ötesi elbette. WhatsApp profilime kim baktı uygulamaları, sadece kullanıcıları kandırmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcıların telefonlarına girip özel bilgilerini de ele geçirebiliyor veya kullanıcıların cebinden parasını alabiliyor.

WhatsApp, kullanıcıların gizlilik hakkında önem veren bir uygulama. Kuruluşundan bu yana da kullanıcıların isteği dışında hiçbir bilgi kimseyle paylaşmadı. Mavi tik yani okundu bilgisi bile kullanıcıların insiyatifinde olan bir durum; kullanıcı istemezse bu bilgiyi bile kimseyle paylaşmayabilir.

Oysa WhatsApp profilime kim baktı uygulamalarının iddiası, WhatsApp’ta herhangi bir kişi size yazmasa da, sizin isminize tıklaması halinde size bu bilgiyi paylaşacağı yönündedir. Oysa bu elbette mümkün değildir; çünkü böylesi bir hassas veriyi WhatsApp kimseyle paylaşmadığından, bu iddialar asılsızdır ve görürseniz mutlaka uzak durmalısınz.

Aynı durum Facebook profilime kim baktı ve Instagram profilime kim baktı uygulamaları için de geçerli.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0