in

Xiaomi Redmi K20 serisi telefonlar satış rekoru kırdı

Sunduğu özelliklere göre uygun fiyatıyla dikkat çeken Redmi K20 serisi kullanıcıların beğenisini topladı. Amiral gemisi katili olarak adlandırılan cihazlar piyasaya sunulduğu tarihten bugüne satış rekoru kırdı. Henüz Türkiye’de satışa çıkmayan telefonlar 1 milyon satış rakamını geride bıraktı. Üstelik bu cihazlar kimi zaman stok sıkıntısı ile karşılaşmıştı. Akıllara ise “Bu sorunlar gerçekleşmeseydi Redmi K20 serisi bu satış rakamını katlarmıydı” sorusu geldi. Ekran-kasa oranıyla dikkat çeken Redmi K20 ve K20 Pro açılır kapanır mekanizmalı ön kameraya sahip. Bunun yanında her iki telefon 6.39 inç boyutundaki OLED ekranla bizleri karşılıyor. Cihazları birbirinden ayıran en önemli nokta ise işlemcileri, Redmi K20 Snapdragon 730 işlemciden güç alırken, K20 Pro  Snapdragon 855 yonga setiyle geliyor.

Sunduğu özelliklere göre uygun fiyatıyla dikkat çeken Redmi K20 serisi kullanıcıların beğenisini topladı. Amiral gemisi katili olarak adlandırılan cihazlar piyasaya sunulduğu tarihten bugüne satış rekoru kırdı.

Henüz Türkiye’de satışa çıkmayan telefonlar 1 milyon satış rakamını geride bıraktı. Üstelik bu cihazlar kimi zaman stok sıkıntısı ile karşılaşmıştı. Akıllara ise “Bu sorunlar gerçekleşmeseydi Redmi K20 serisi bu satış rakamını katlarmıydı” sorusu geldi.

Ekran-kasa oranıyla dikkat çeken Redmi K20 ve K20 Pro açılır kapanır mekanizmalı ön kameraya sahip. Bunun yanında her iki telefon 6.39 inç boyutundaki OLED ekranla bizleri karşılıyor. Cihazları birbirinden ayıran en önemli nokta ise işlemcileri, Redmi K20 Snapdragon 730 işlemciden güç alırken, K20 Pro  Snapdragon 855 yonga setiyle geliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0