in

Bridgerton 2. sezon ne zaman? 

Son günlerde Netflix’in çok ses getiren dizisi Bridgerton 2. sezon ne zaman sorusuyla araştırılmaya başlandı. 2020 yılının son günlerinde izleyiciyle buluşan ve büyük beğeni toplayan yapım Bridgerton 2. sezon ne zaman sorularıyla gündemde. Peki, Bridgerton 2. sezon ne zaman? İşte, Bridgerton 2. sezon ne zaman sorusunun detaylı yanıtı… 

Netflix’in en iyi 10 listesinde yer alan Bridgerton 2. sezon ne zaman sorusuyla gündemdeki yerini aldı. İlk sezonuyla büyük beğeni ve hayran kitlesi yakalayan Bridgerton 2. sezon ne zaman sorularıyla araştırılmaya devam ediyor. Peki, Bridgerton 2. sezon ne zaman? İşte, Bridgerton 2. sezon ne zaman sorusunun detaylı cevabı… 

Bridgerton 2. sezon ne zaman? 

2020 yılının son günlerinde Netflix’in uzun süredir beklenen dizileri arasında yer alan yapım Bridgerton, yayınlanır yayınlanmaz da büyük ses getirdi. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan yapım yayınlandığı günden itibaren Netflix Top 10’da yer alıyor. Grey’s Anatomy’nin yaratıcısı Shonda Rhimes’ın Netflix’le anlaşmasının ardından gelen ilk dizisi, gizem ve entrika dolu bir dönem yapımı. 8 bölümden oluşacak dizide Lady Whistledown’a Julie Andrews hayat veriyor. Dizi IMDb‘de 7 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,1’lik puana sahip oldu.  

Bridgerton konusu 

Dizinin konusu, Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton, ailesinin izinden gidip çok seveceği bir adamla evlenmek ister. Genç kadının seçenekleri çok olsa da ağabeyi teker teker adayları eler. Ancak Leydi Whistledown’ın hazırladığı bir skandal, Daphne’nin adının lekelenmesine neden olur. Bu sırada sosyeteye yeni katılan kızların annelerinin gözdesi olan Hastings Dükü ile Daphne arasında bir çekim oluşur. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Bir dönem dizisi olan ve kostümleri ile dikkat çeken dizinin başrollerinde Adjoa AndohJulie AndrewsJonathan BaileyRuby BarkerJason BarnettSabrina Bartlett ve Joanna Bobin gibi isimler yer alıyor. Netflix başlangıçta Bridgerton’ı bundan daha hızlı çıkarmayı amaçlamıştı, bu da çok daha azını görebileceğimiz anlamına geliyor. Bridgerton Sezon 2 için 2021 yılının sonu veya 2022’nin başlarında bir çıkış tarihi mümkün görünüyor. 

Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0