in

Cobra Kai 4. Sezon ne zaman? 

Cobra Kai 4. Sezon ne zaman sorusu birçok dizi sever tarafından araştırılmaya başlandı. Youtube’dan Netflix’e transfer olan Cobra Kai dizisinin üçüncü sezonu 1 Ocak’ta yayınlandı. Sezonu bitirenlerin merak ettiği soru ise Cobra Kai 4. Sezon ne zaman oldu. Peki, Cobra Kai 4. Sezon ne zaman? İşte tüm detaylar… 

Netflix’e transfer olan dizi Cobra Kai 4. Sezon ne zaman sorusuyla gündemde. 80’li yılların sevilen film serisi Karate Kid’in devamı olan Cobra Kai, başarılı birinci ve ikinci sezonun ardından geçen yaz Netflix tarafından satın alınmıştı. Üçüncü sezon için uzun bir süre bekleyen seyirci 10 bölümden oluşan sezonu bir çırpıda tüketti şimdi ise akıllarda ki soru ise Cobra Kai 4. Sezon ne zaman oldu. Peki, Cobra Kai 4. Sezon ne zaman? İşte tüm detaylar… 

Cobra Kai 4. Sezon ne zaman? 

Cobra Kai izleyicilerini sevindirecek bir haberimiz var. Basında yer alan bilgilere göre Cobra Kai’nin 5 hatta 6’ncı sezonu bile gelebilir. Netflix dizinin dördüncü sezonuna Ekim ayında onay verdi. Cobra Kai serisinin senaristi, yönetmeni ve yaratıcılarından biri olan Jon HurwitzTwitter hesabında Ekim ayının son haftasında dördüncü sezon senaryosunun tamamlandığı duyurdu. “4. Sezon yazarlar odasının son günü.” 

Jon Hurwitz bir başka paylaşımında ise çekimlere en erken 2021’in ilk aylarında başlayabileceklerini ve takvimin COVID-19’un seyrine göre değişebileceğini açıklamış Aynı paylaşıma takipçisinden gelen “4. sezon ne zaman çıkacak” sorusuna Hurwitz şu şekilde cevap verdi:  “4. Sezonun 3. Sezondan yaklaşık bir yıl sonra çıkacağını düşünürdüm.” şeklinde cevapladı. 

Cobra Kai 4. Sezon Oyuncuları 

Daniel LaRusso, Johnny Lawrence, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Jacob Bertrand, Martin Kove. Son olarak hatırlarsanız Kreese birine telefon ediyordu o kişi Karate Kid Part III’ün kötü adamı Terry Silver’a benziyor. Dördüncü sezonda onu da görebiliriz. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0