in

Doya Doya Moda Sabiha elendi mi?

Doya Doya Moda’da yeni bir hafta başladı. Doya Doya Moda yarışmacılarından Sabiha’nın programda olmaması izleyicilerin dikkatini çekti. Birçok izleyici Doya Doya Moda Sabiha elendi mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Geçtiğimiz hafta cuma günü elenen isim yeni yarışmacı Tuğba olmuştu. Doya Doya Moda Sabiha elendi mi sorusu da gündeme geldi. Peki, Doya Doya Moda Sabiha elendi mi? İşte tüm detaylar…

Ekranların sevilen yarışması Doya Doya Moda yeniden gündemde. Programın sevilen yarışmacılarından biri olan Doya Doya Moda Sabiha elendi mi sorusu oldukça merak ediliyor. Cuma günü elenen isim Tuğba olsa da yeni bölümlerde yer almayan Sabiha, Doya Doya Moda Sabiha elendi mi sorularının hedefinde. Peki, Doya Doya Moda Sabiha elendi mi? İşte, Doya Doya Moda Sabiha elendi mi sorusunun yanıtı… 

Doya Doya Moda Sabiha elendi mi? 

Doya Doya Moda Sabiha elenmedi. Doya Doya Moda Sabiha geçtiğimiz cuma birinci olmuştu. Sabiha, yapımdan özel izin hakkını kullandı. Bu nedenle Doya Doya Moda Sabiha bu hafta boyunca yarışmada olmayacak. Ancak geri dönecek. 

Doya Doya Moda Sabiha kimdir? 

Sabiha Rümeysa Küçükislamoğlu, 1996 yılında dünyaya geldi. Yarışmaya İstanbul’dan katılan ancak aslen Rizeli olan Rümeysa, çiğ köfte dükkânı işletiyor. Sabiha Rümeysa Küçükislamoğlu, daha önce evlenip boşanmış ve bu evlilikten bir çocuğu var. 

Yaşadıkları nedeniyle zaman zaman duygusal anlar yaşayan Sabiha, ‘Erkek arkadaş ile ilk buluşma’ konseptinde duygusal anlar yaşamış ve şunları söylemişti. “Eşimden çok kısa bir süre önce ayrıldım, bekar bir anneyim. Kötü bir şekilde ayrılmadık, sadece anlaşamıyorduk. Bitirmenin en doğrusu olduğuna karar verdik. Yarışmaya çocuğum için katıldım, tek başıma annelik nasıl yaparım, bunu göstermek için yarışmaya katıldım” 

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0