in

Dolap çöktü mü? Dolap uygulaması neden çalışmıyor?

İkinci el ürünlerin satıldığı platformlardan biri olan Dolap çöktü mü, Dolap uygulaması neden çalışmıyor sorusuyla gündemde. Özellikle kadınların rağbet gösterdiği Dolap çöktü mü, Dolap uygulaması neden çalışmıyor soruları birçok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Sipariş bekleyenler veya ödeme alacak birçok kişi Dolap çöktü mü, Dolap uygulaması neden çalışmıyor sorularının cevabını merak ediyor. Peki, Dolap çöktü mü, Dolap uygulaması neden çalışmıyor? İşte tüm detaylar…

Dolap çöktü mü, Dolap uygulaması neden çalışmıyor soruları son günlerde çokça merak ediliyor. Trendyol’un bir uygulaması olan Dolap çöktü mü, Dolap uygulaması neden çalışmıyor soruları birçok kullanıcı tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Dolap çöktü mü, Dolap uygulaması neden çalışmıyor? Kullanıcılar Trendyol’dan bir açıklama bekliyor, işte haberimizin detayları… 

Dolap çöktü mü? Dolap uygulaması neden çalışmıyor?  

İkinci el eşya, obje, kıyafet satışının yapıldığı “Dolap.com” ya da “Dolap” uygulamasına bu akşam saatlerinden itibaren ulaşılamıyor. On binlerce kullanıcısı olan Dolap uygulaması çalışmıyor. Dolap uygulaması neden çalışmıyor? Bu konuda uygulamanın sahibi olan şirket Trendyol’dan bir açıklama bekleniyor. Dolap uygulamasına birkaç saattir ulaşılamıyor. Kullanıcılar cep telefonu uygulamasından ya da web üzerinden sisteme ulaşamıyor. 

Dolap uygulaması neden çalışmıyor? 

Trendyol’un bir uygulaması olan Dolap ikinci el eşya satışında on binlerce kullanıncaya sahip bir uygulama olarak biliniyor. Ancak tam da meşhur cuma, kara cuma öncesi sisteme ulaşılamaması akıllara soru işaretleri getirdi.  

Kullanıcılar bilgi alacakları yeri de bilmiyor. Dolap uygulamasından satış yapanlar, hesaplarında paraları bulunanlar ne yapacaklarını bilmiyor. Dolap uygulamasına giremeyen kullanıcılar haklarının kaybolacağından endişe ediyor. Yoğunluktan dolayı sitenin birkaç gün hizmet veremeyeceği düşünülüyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0