in

Seda ile Sema küs mü? Survivor’da iki kardeş kavga etti, akıllar karıştı!

Seda ile Sema, Survivor’da kıyasıya yarışan iki kardeş olarak bu sezona damga vururken, dönem dönem tartışma içine girmeleri iki kardeşin küs olup olmadığı konusunda merak uyandırdı. Seda ile Sema küs mü? sorusu yayınlanan son bölümlerin ardından dikkat çekti. Peki Sema, Seda olayının aslı nedir? İşte detaylar

Seda ile Sema küs mü? sorusu merak edilen konular arasında yer alıyor. Survivor All Star’da sezona damga vuran iki isim özel hayatları da merak ediliyor. Sema’nın geçtiğimiz haftalarda kardeşi ile yaşadığı tartışmanın ardından ‘kararlarım var’ ifadesi akılları karıştırmış iki kardeşin bu tutumu aralarında sorun mu var sorusunu akıllara getirmişti. Konseyde konuşan iki isim aralarında sorun olmadığını dile getirse de her geçen gün artan stres ve gerginlik ekranlara yansımaya devam ediyor. Sema’nın yaptığı duygusal açıklamada, ‘burada yaşayacağımız bir olay, kavganın ardından anne ve babamın bizi izleyip üzülmesinden çok korkuyorum’ demesi üzerine Seda bunlar herkes arasında yaşanabilecek küçük sorunlar ailemiz bu durum için üzüntü yaşamaz. Yanıtını vermişti.

Yayınlanan son bölümde oynanan dokunulmazlık oyununda ise Seda ve Sema’nın tekrar tarışması iki kardeşin arasındaki gerginliğin sürmesine neden oldu. Sema’nın yanlış dokunulmazlık oyununda yanlış dizdi, diye bağırmasının ardından kardeşinin doğru yapmasına rağmen yanlış dizdiğini ifade etmesi parkurda tartışma yarattı. Sema’nın da yanlış gördüğü olay üzerine verdiği tepki iki kardeş arasında tekrar tartışma çıkmasına neden oldu.

İki kardeş konuyu çok fazla uzatmadan kapattı. Fakat yaşanan tartışmanın ardından diğer yarışmacıların konudan uzak durması dikkat çekti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0