in

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci ölüyor mu? Sezon sonuna kadar… İşte kulislerdeki o bomba iddia!

Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen karakteri Naci öldü mü sorusu diziyi takip edenlerin merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakteri yıllar sonra tek aşkı Safiye’nin karşısına çıkar ve ona kavuşmak ister. Tansel Öngel, dizinin 26. bölümünde bir trene bindiği düşünülmüştü ancak 27. bölümde o trene binmediği ekrana geldi. Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümlerinde Naci’nin hasta olduğu ve ölmek üzere olduğu ortaya çıkıyor. Peki, Naci öldü mü? Naci Hasta mı? Masumlar Apartmanı Naci ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yayınlanan son fragman yürekleri ağza getirirken Naci’nin yeniden hastalanması ‘Naci ölüyor mu?’ sorusunu izleyenlere sordurdu. Fragmanda yayınlanan sahnelerde Naci karakterinin Safiye’nin evine gelirken fenalaştığı sahne ekranlara gelmişti. Peki Masumlar Apartmanı Naci ölüyor mu? Naci’nin hastalığı ne? Masumlar Apartmanı’nın Naci’si Tansel Öngel diziden ayrıldı mı? İşte detaylar…

MASUMLAR APARTMANI NACİ AYRILDI MI?

Dizinin son bölümlerinde Naci’nin hastalığı iyiden iyiye ilerlemiş ve Safiye’nin de bu anlara şahit olmasına neden olmuştu. Gitmeyi göze alamasa da son olanların ardından Han’ın da ısrarıyla Safiye için en iyisinin hemen gitmek olduğuna karar veren Naci, 26. bölümde trene binerek gittiği görüldü. Ancak sonraki sahne hakkında akıllarda soru işareti bırakan Masumlar Apartmanı dizisinde Deniz Tansel Öngel’in Naci karakteri hakkında Birsen Altuntaş yeni gelişmeyi duyurdu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Naci’nin Ankara’ya gideceğini ve yeniden dönüp dönmeyeceğinin de kesin olmadığı belirtildi. Sezon sonuna kadar Naci rolünün varlığının sürdürülmesi planlanırken karaktere ara verileceği yer aldı. Fakat Tansel Öngel’in oynadığı Naci rolünün dizideki varlığı yeni bölümde netlik kazanacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0