in

Semih Öztürk Survivor Ekstra da neden yok? Semih Öztürk Survivor Ekstra’dan ayrıldı mı? Canlı yayında açıklandı

Semih Öztürk neden yok, ayrıldı mı… Semih Öztürk Survivor Ekstra da neden yok sorusu uzun süredir Survivor izleyenlerinin merak ettiği konular arasında yer alıyordu. Semih Öztürk’ün, Survivor’da geçtiğimiz iki programda da yer almamasının ardından ünlü ismin neden olmadığı merak konusu olmuş, sosyal medyada çeşitli iddialar yer almıştı. Peki Semih Öztürk ayrılma sebebi nedir?

 

 

Survivor Ekstra programında, Survivor yarışmalarının hemen ardından yayına giren ve günün yorumunun yapıldığı programda bir süredir Semih Öztürk’ün olmaması dikkat çekerken, yorumcunun neden konuklar arasında yer almadığı hakkında bir çok iddia paylaşılmıştı.

SEMİH ÖZTÜRK NEDEN YOK?

Acun Medya ekibinin sevilen isimlerinden Alpay Kazan’ın vefatının ardından Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur’un sosyal medyada yaptığı paylaşım çok konuşulmuş, söz konusu paylaşım kısa süre içinde silinmişti. Survivor Ekstra programında ise bu akşam da Semih Öztürk’ün yer almamasının ardından programın sunucusu Furkan Dede kısa bir açıklama yaparak, ‘özel nedenler sebebi ile’ Semih Öztürk’ün bu sezon Survivor Ekstra da yer almayacağını açıkladı

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0