in ,

Mert Öcal hangi dizilerde oynadı… Mert ve Sude sevgili mi? Ogeday ve Nisa’nın iddiası ortalığı karıştırdı

Mert Öcal ve Sude sevgili mi sorusu ile birlikte Mert Öcal hakkındaki kişisel bilgiler merak edilmeye başlandı. Survivor yarışmacısı Mert ve Sude sevgili mi sorusu yarışmacılar arasında konuşulmaya başlayınca, internette de aranan konular arasında oldu. Peki Mert Öcal hangi dizilerde oynadı, gençlik hali ve merak edilenler… Mert Öcal ve Sude sevgili mi

Survivor 2022 ünlüler takımı yarışmacısı Mert Öcal kimdir sorusunun yanıtı, birçok kişi tarafından sorgulanan ve merak edilen isimler arasında yer almaya başladı. Survivor 2022’de ünlüler takımında yarışacak olan Mert Öcal, karakteri ve yakışıklılığıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. İzleyiciler, Mert Öcal’ın kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. Peki, Mert Öcal kimdir? Survivor 2022 yarışmacısı Mert Öcal kaç yaşında ve nereli?

Survivor Mert Öcal kimdir sorusunun yanıtı, birçok izleyici tarafından merak konusu oldu. Survivor 2022 ünlüler takımında yarışacak olan Mert Öcal, yakışıklılığıyla ön plana çıkan isimler arasına yer alıyor. Peki, Mert Öcal kimdir? Survivor 2022 yarışmacısı Mert Öcal kaç yaşında ve nereli? İşte Mert Öcal’ın hayatı hakkında bilgiler.

MERT ÖCAL VE SUDE SEVGİLİ Mİ?

Survivor All Star 2022’in yarışmacıları Mert ve Sude’nin sevgili olduklarını ima eden yarışmacılar Ogeday ve Nisa’nın ortaya attığı iddia ile Survivor’da çok farklı konular konuşulmaya başlandı ve metak edildi. Survivor da Mert ve Sude’nin sevgili olup olmadığı merak edildi. Yapılan açıklamaların ardından iki ismin sevgili olduğu fakat Ogeday’ın, Mert’e güvenme demesiyle başlayan tartışmanın nereye varacağı merak konusu oldu.

Survivor Mert ve Sude ile ilgili gelişmeler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor’da Nisa ve Ogeday’ın söylemleri dikkat çekti. Sonrasında ise Mert ile yaşanan anlar fragmana damga vurdu. Sude’nin ise gözyaşları yer aldı. Peki Survivor Mert ve Sude olayı nedir?

Sude ve Mert olayı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor yeni bölüm fragmanında Mert’in “Nisa ve Ogeday Sude ve beni hoş olmayan durumlara düşürdüler.” dediği görülüyor. Nisa ile Mert arasında yaşanan gerilimde Mert, “Senin her olduğun yerde bir şey çıkıyor farkında mısın? Kaos çıkıyor” dedi.

Aycan’ın ‘Ogeday ve sen ayıp ettiniz’ sözlerine Nisa ‘Ben gözümün önünde gördüm Aycan” cevabını veriyor. Mert, “Ben gözümün önünde gördüklerimi anlatayım mı Nisa ister misin?” dedi.

MERT ÖCAL KİMDİR?

2004 yılında ‘Best Model of Turkey’ ve ‘Best Model of The World’ yarışmasının birincisi olan Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.
Yarışmanın en uzun boylu üyelerinden biri olan Survivor Mert Öcal, 1.93 cm boyuyla izleyicilerin dikkatlerini çekiyor.

2004 yılında ‘Best Model of Turkey’ yarışmasının birincisi oldu. Ardından 2004 ‘Best Model of The World’ yarışmasında da birinci oldu.

Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde model olarak görev aldı. Daha sonra da dizi filmlerde oynamaya başladı.

2008 yılında ‘Görgüsüzler’ adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya, Kayhan Yıldızoğlu, Sinem Ergin, Şeyla Halis, Ümit Yesin, Veysel Diker ile birlikte rol aldı.

2013 yılında ‘Bizim Okul’ adlı dizide Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile beraber oynadı.

2015 yılında ‘Aşk Yeniden’ adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasının Ünlüler takımında yer aldı.

2021’de Sen Çal Kapımı dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu.

MERT ÖCAL’IN OYNADIĞI DİZİLER

2022 – Survivor 2022: All Star
2021 – Survivor Panorama
2021 – Sen Çal Kapımı
2020 – Survivor 2020
2019-2020 – Arka Sokaklar (Tarık)
2017 – Savaşçı (Baran)
2015-2016 – Aşk Yeniden
2017 – İsimsizler (Tufan Aslan Kalender)
2013 – Bizim Okul
2011 – Doktorlar
2008 – Görgüsüzler
2007 – Yabancı Damat
2007 – Oyun Bitti
2006 – Rüyalarda Buluşuruz
2005 – Nehir
2005 – Asla Unutma

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0