in

Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor? 

Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Her cuma 20:00’da yeni bölümleriyle FOX TV’de yayınlanan Son Yaz güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son Yaz İstanbul’da çekilmeye başlandı fakat sonra şehir değiştirdi. Peki, Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor? İşte, Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor sorusunun detaylı cevabı… 

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor sorusuyla gündemde. Oyuncu kadrosuyla ve ilginç konusuyla yayınlandığı günden beri gündemden düşmeyen dizinin başrollerini Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan üstleniyor. Peki, Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor? İşte, Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor sorusunun detaylı yanıtı… 

Son Yaz dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor? 

03 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni Burak Arlıel oldu. Senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı dram türündeki dizi yayın hayatına başladığı günden beri büyük bir takipçi kitlesi toplamış durumda.  Son Yaz dizisi çekimleri İstanbul’un çeşitli ilçelerinde başladı. Sonrasında çekimleri İzmir’e taşındı. Dizinin çekimleri İzmir’in Seferihisar, Urla, Çeşme gibi ilçelerinde devam edecek. 

Son Yaz dizisinin konusu nedir? 

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay),8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması. 

 Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur. Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır. Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0