in

Survivor Ogeday ve Nisa sevgili mi?

Survivor All Star da yaşanan bir tartışmanın ardından Ogeday ve Nisa sevgili mi sorularını akıllara getirdi. Ogeday, Survivor’a katılmadan önce bir röportaj vermiş ve imalı yanıtlarıyla sevgililer mi sorusunu kuvvetlendirmişti. Peki Ogeday ve Nisa sevgili mi?

Survivor 2020’nin sona ermesinin ardından Barış Murat Yağcı ile birliktelik yaşayan Nisa Bölükbaşı’nın 2021 yılında Barış Murat Yağcı’yla olan ilişkisi sona ermişti. Akıllarda iki yarışmacının da bu yıl yeniden Survivor All Star da olması merak konusu olmuş, aralarında bir tartışma veya başka bir diyalog yaşanacak mı sorusu akıllara gelmişti. İki isim küçük bir sürtüşme yaşasa da izleyenler çok farklı bir konu ile karşı karşıya kaldı.

Survivor Ogeday ve Nisa sevgili mi?

Survivor 2022 All Star yarışmasında yeniden yer alan Nisa Bölükbaşı’nın bu kez takım arkadaşı Ogeday Girişken ile birlikte olduğu iddia edildi. Ogeday’ın Survivor başlamadan önce verdiği bir röportajda ise ‘sevgili misiniz’ sorusuna, evet de diyemem hayır da diyemem diyerek bu soruyu ucu açık şekilde cevaplamıştı. Nisa, Mert ve Ogeday arasında geçen tartışma da ise Mert’in Nisa ile Ogeday’ın sevgili oldukları verdiği röportajda iki ismi ingilizce couple (sevgili-eş) olarak adlandırdığını dikkatlerden kaçmadı

EVRİM SÖZLERİ KAFALARI KARIŞTIRDI!

Önceki gün yayınlanan bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için mücadele etti. Ünlüler takımında yer alan Barış Murat Yağcı oyunu kazanınca sevinç gösterisinde bulundu. Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik ise Yağcı’yı eleştirdi. ‘Ne çirkin’ tepkisini gösteren Evrim, ‘Bunun hayranlarına, sevenlerine, sevgililerine anlam veremiyorum’ şeklinde konuştu.

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0