in

26 Ekim hangi burç?

26 Ekim hangi burç sorusu bugünlerde arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Burçlara ilgisi olan veya tanıştığı kişilerin doğum tarihlerini öğrenerek hangi burç olduğunu öğrenmek isteyenlerin merak ettiği 26 Ekim hangi burç? 26 Ekim doğumlu kişiler hangi burç sayılıyor? 26 Ekim burcu özellikleri nelerdir? 26 Ekim burcu kadın ve erkeği nasıl olur? İşte, detaylı bilgiler…

Son birkaç yılda öne çıkan ve sosyal medyada hemen hemen herkesin ilgisini çeken burçlar arama motorlarında araştırılıyor. Yaklaşık 10 gün sonra doğum günü heyecanı yaşayacak olan 26 Ekim doğumlu kişiler hangi burç? 26 Ekim doğumlu kişilerin burç özellikleri nasıl? 26 Ekim doğumlu kadınların burç özellikleri nasıl? İşte, merak edilen tüm bilgiler…

26 EKİM HANGİ BURÇ?

26 Ekim hangi burç sorusu bugünlerde arama motorlarında çokça araştırılarak ön plana çıkıyor. 26 Ekim doğumlu olan kişilerin burcu ‘Akrep’tir.

23 Ekim ile 21 Kasım tarihleri arasında doğmuş olan herkes Akrep Burcuna mensuptur. 23 Ekim ve 21 Kasım (bazı kaynaklarda 22 Kasım) gününde doğanlar da Akrep burcudur.

Burcunuz: Akrep
Gurubunuz: Su
Uğurlu Gününüz: Salı
Uğurlu Sayınız: 9
Uğurlu Taşınız: Topaz
Uğurlu Renkleriniz: Canlı kırmızı, siyah
Uğurlu Çiçekleriniz: Kırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeği
Uğurlu Kokularınız: Misk, manolya
Uğurlu Müzik: Marşlar ve canlı parçalar
En Belirgin Özelliğiniz: Karanlık
En Büyük Emeliniz: Zenginlik
En Büyük Hatanız: Merhametsizlik
En Büyük Arzunuz: Ömür boyu güven

AKREP BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ NELER?

Akrep burcu kadını, olumlu birçok özelliklere sahiptir. Meraklı ve sempatiktir. Ancak bazı durumlarda kibirli olabilir. Kendisini sevmeyenlere karşı merhamet duyması beklenemez. Akrep burcu kadınının en fazla bilinen özelliği, sezgi gücünün çok yüksek olmasıdır.

Akrep burcu kadını için aile önemli olduğu kadar, arkadaşlık ve dostluk da ön plandadır. Etrafları tarafından genel olarak sevilip sayılırlar. Hobileri fazladır. İlgi duydukları her şeye karşı mücadele tavrı takınırlar.

Yüz şekilleri oval yapıdadır. Alın yapıları ise geniş ve açıktır. Köşeli çeneleri dikkat çekicidir. Dolgun dudaklara sahip oldukları gibi yürüyüşleri ilgi çekicidir. Akrep burcu kadınının önemli fiziksel özelliklerinden birisi, güleç yüz hatlarının olmasıdır.
Akrep burcu kadını için gözleriyle aşk yaşayan kadınlar tabirini yaparlar. Cinsel yönleri geliştiğinden, aşk tutkularını sonuna kadar yaşamayı tercih ederler. Cazibeli oldukları için kendilerini fark eden erkekler ilgilerini çeker. Genellikle ilgili erkeklerden hoşlanırlar.

Akrep burcu normal hayatta olduğu gibi iş hayatlarında da hırslı olurlar. Tuttuklarını koparana kadar mücadele derler. Akrep burcu kadınları masa başı işlerde veya sakin hayatta olmayı asla istemezler. Hareket onların vazgeçilmezleridir. İş bulmaları kolay olur. Üretkendirler ve işlerini yaparlarken heyecan duyarlar.

AKREP BURCU ERKEKLERİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Akrep burcu erkeği, her bakımdan güvenilir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez. Meraklıdır ve sürekli yeni şeyler öğrenmek ister. Aynı zamanda çok duygusal ve merhametlidir. Özgürlüğüne çok düşkündür ve yapacağı şeylere kimsenin karışmasını istemez.

Akrep burcu erkeğinin en belirgin fiziksel özelliği çekici bakışlarıdır. Gözleri ile hiç konuşmadan pek çok şeyi anlatabilir. Yüz hatları çok orantılıdır. İnce telli saçları, belirgin dudakları, orantılı burun ve açık alın yapısı ile çok yakışıklı kişilerdir. Akrep burcu erkeği, mükemmel bir vücut yapısına sahiptir. Çok kısa ya da çok uzun olmazlar ve çok kilo almazlar.

Akrep burcu erkeği, sahiplenici, tutkulu ve romantik bir aşıktır. Karşı cinsi kendine aşık etmekte çok başarılıdır. Etkileyici bakışları ile herkesi nasıl etkileyebileceğini iyi bilir. Sadakat onun için olmazsa olmazdır. Fakat gençlik döneminde hayatına çok fazla kadın girer ve çıkar. Ciddi ilişkiye girmek istemez ve güvenmediği biri ile asla ilişki yaşamaz.

Akrel burcu erkeği iş hayatının aranan ismidir. Çok çalışkan, araştırmacı, disiplinli, işkolik bir kişiliğe sahiptir. Emir almayı sevmez. Tüm liderlik vasıflarını kendisinde bulundurur. Her işin en iyi şekilde yürümesini ister.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0