in

Beykoz Mecidiyeköy hattı kaç numara?

Dizi izleme platformu olarak özellikle pandemide milyonları aşan kullanıcı sayısına ulaşan Netflix’in yeni yapımı ‘Bir Başkadır’ı izleyenler Beykoz Mecidiyeköy hattı kaç numara sorusunun yanıtını merak ediyor. Bu sabah saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin attığı bir tweet ile tekrardan gündeme taşınan konu Beykoz Mecidiyeköy hattı numarası kaç? Dizide kullanılan otobüs hattı doğru mu? Beykoz’dan Mecidiyeköy’e otobüs var mı? İşte, detaylı bilgiler…

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen dizi izleme platformlarından Netflix’in yeni yapımı Bir Başkadır son günlerde gündemden düşmüyor. İzleyenlerin merak ettiği detayların sosyal medyada birikip konuşulmasıyla TT olan Beykoz Mecidiyeköy hattı kaç numara? Sosyal medya hesaplarından atılan tweetlerle pek çok kişi tarafından cevaplanan Beykoz Mecidiyeköy hattı numarası 24 mü? Beykoz Mecidiyeköy hattı numarası kaç? İşte, merak edilenler…

BEYKOZ MECİDİYEKÖY HATTI KAÇ NUMARA?

Bugünlerde izlenme rekorları kıran ve gerek sosyal medyada gerekse plana çıkarılan dizi yapım Bir Başkadır yapılan hata ile gündeme geliyor.

Dizide başrol oyuncularından Öykü Karayel’in bindiği Beykoz Mecidiyeköy hattı otobüs numarası 24 olarak gösterilmesinin ardından sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Bu sabah saatlerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Netflix Türkiye etiketlenerek eğlenceli bir tweetle cevap verildi.

İşte, yapılan o açıklama;

“Merak edenlere; otobüs filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor.

Sevgili
@netflixturkiye
, Beykoz / Mecidiyeköy ve diğer tüm hatlarımızla ilgili bilgi almak, konumunuza yakın durak ve hatları öğrenmek isterseniz; MOBİETT size yardımcı olacaktır.”

Beykoz Mecidiyeköy doğru hat numarasını merak eden vatandaşlara ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak çalışan İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) otobüs hat numarası 121 A’dır.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0