in

ÜzgünÜzgün KızgınKızgın KomikKomik Aşık OldumAşık Oldum ŞaşkınŞaşkın YorumsuzYorumsuz ara tatilara tatil sömestrsömestr

Mika Raun erkek mi? Mika Raun’un gerçek adı ne? Son halini görenler gözlerine inanamadı…

YouTube ve Instagram hesabında paylaştığı videolarla adından söz ettiren sosyal medya fenomeni Mika Raun, son paylaştığı fotoğraflar ile herkesi şaşırttı. Mini etekli paylaşım yaptığı fotoğrafların ardından da Mika Raun hakkındaki detaylar internette en çok aranan konular arasındaki yerini alıyor. Peki Mika Raun erkek mi? Mika Raun’un gerçek adı ne? İşte genç fenomenin hakkında kendi anlattıklarından derlemeler…

‘Aşkom’ kelimesiyle akıllarda kalan fenomen Mika Raun, bilinmeyenlerini katıldığı youtube programlarında anlatmıştı. Instagram’da 500 bini aşkın takipçisi bulunan ve videoları milyonun üzerinde izlenen Raun’un, cinsel yönelimine dair açıklamaları dikkat çekmişti. Bu açıklamalarından bir süre sonra ise sosyal medya hesabından yaptığı mini etekli paylaşımlar ise Mika Raun hakkındaki bilgiler hakkında merak uydandırdı.

Mika Raun’un gerçek adı ne?

Asıl isminin Mikail olduğunu ancak Mika adını kullanmayı tercih ettiğini söyleyen Mika Raun, tüm sosyal medya hesaplarında bu takma adı kullanıyor.


Mika Raun erkek mi?

Mika Raun katıldığı bir Youtube programında kendi ile alakalı merak edilen cinsel tercih sorusunu şu şekilde yanıtlamıştı;

Ben doğumumdan beri hissetmeye ve tanımlamaya başladım bence. Ben hep, neyin ne olduğunu oturtmuştum kafamda. Ben, duygu yoğunluklu biriyim, duyguya önem veriyorum. Karşımdaki isterse, dünyanın en aşık olunmayacak, en kabul edilmeyecek yöneliminde olsun, ben ona aşık olabilirim! O bir sandalye bile olsa, ben ona aşık olabilirim. Bence insanlar da böyle yapmalı. Aşk yönlü bir şey değil. Bir erkeğe, bir kadına, bir transeksüele de aşık olabilirsin. Hatta yeri gelir bir halıya bile aşık olabilirsin. Halıyla da evlenebilirsin, her şey olabilir yani.

Çocukken, atkıdan büstiyer yaptığını anlatan Mika Raun, cinsiyet ayrımının ne olduğunu uzun yıllar bilmediğini söyledi. Raun, ilkokulda canı hangi tuvalete girmek isterse, oraya girdiğini, kız ve erkek tuvaletlerinin ayrımını yapamadığını dile getirdi.

Mini etekli poz verdi

Instagram’daki son karesinde beyaz mini bir etek giyen Mika’yı görenler şoke oldu.

Beyaz çorapları ve pembe topuklu ayakkabısıyla kombinini tamamlayan 22 yaşındaki fenomene beğeni ve yorum yağdı.

1 milyona yakın takioçisi bulunan Mika Raun’un süper minili poza “Bu ne hal?”, “Göğüs de yaptır”,”Lolita”, gibi yorumlar geldi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0