in

ÜzgünÜzgün

One punch man 3.sezon ne zaman?

One Punch man 3.sezon ne zaman sorusu arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Türkçesi Yumruk Adam olarak bilinen ve 3.sezonunun yayınlanmasını bekleyen hayranları tarafından sıkça araştırılan One Punch Man 3.sezon ne zaman? One Punch Man 3.sezon başlayacak mı? Netflix dizi izleme platformundan da izlenebilen One Punch Man 3. Sezon tarihi belli oldu mu? İşte, son gelişmeler…

Japon kahraman çizgi dizisi olarak 2009 yılında kendi sitesinde yayınlanmaya başlayan One Punch Man 3.sezon tarihi ile gündeme geliyor. Başka platformlara geçmeden kendi sitesinde 7,9 milyon kez izlenmeyi başararak dikkatleri çeken One Punch Man 3.sezon ne zaman? Madhouse Stüdyo tarafından ilk olarak Ekim 2015’te TV Tokyo‘da ve ikinci sezonu da geçtiğimiz yıl nisan ve temmuz ayları arasında yayımlanan çizgi animenin 3.sezon tarihi belli mi? One Punch Man 3.sezon hangi tarihte yayınlanacak? İşte, merak edilenler…

ONE PUNCH MAN 3.SEZON NE ZAMAN?
Sevilen anime dizisi One Punch Man’in 3. sezonun yapılacağı bilgisi verilmesine rağmen mart ayından beri dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle resmi bir tarih bilgisi verilmedi.

Normalde dönem içerisinde 3. sezonun 2020 Eylül ve Ekim aylarının sonlarına doğru geleceği bilinse de Kasım ayında olduğumuz şu günlerde 3.sezon gelmedi.

Salgın nedeniyle üçüncü sezonun 2021 baharında veya belki de 2021 yazının başında piyasaya sürülebileceği ifade ediliyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0