in

ÜzgünÜzgün

Serkan Kıyak öldü mü, intihar mı etti? Sosyal medya bu paylaşımla sarsıldı!

Uşak’tan kaybolan eşi Zehra Kıyak’ı arayan Serkan Kıyak, Müge Anlı ile Tatlı Sert yüzleştiği gerçekle sarsılmıştı. Zehra Kıyak, Pideci Gökhan ile olduğunu açıkladı. Evde börek açtığı karısı, Pideci Gökhan’a kaçan Serkan Kıyak canlı yayında sinir kriz geçirmişti. Serkan Kıyak ve Zehra Kıyak arasında yaşananlar sosyal medyaya da canlı yayının ardından uzun süre konu olmuş ve hakkında konuşulmuştu. Bugün ise Serkan Kıyak’ın intihar ettiği iddia edildi. Konu hakkında henüz resmi bir kaynaktan bilgi gelmezken, sosyal medyada yapılan bir paylaşımın ardından Serkan Kıyak’ın intihar ettiği ve hayatını kaybettiği iddia edildi.

Uşak’ta yaşayan ve geçtiğimiz haftalarda canlı yayınlara konu olan Serkan Kıyak’ın intihar ederek yaşamına son verdiği iddia edildi. Bir sosyal medya hesabından paylaşılan görüntülerde, cenaze nakil aracı ve bir apartmanın görüntülendiği görülürken, paylaşımı yapan kişinin #serkankıyak etiketiyle paylaştığı mesajda; ‘ah be niye yaptın bunu kendine. ”Değer miydi o kadın için canına kıymaya’ ifadesi yer aldı.

Konu hakkında resmi bir kaynaktan açıklama elde edilemezken, Uşak’ta bulunan bir çok yerel medya sitesinde de Serkan Kıyak’ın öldüğü doğrulandı. Konu hakkında gelecek gelişmeler ile haberimiz tekrar güncellenecektir.

CANLI YAYINDA NELER YAŞANMIŞTI

Karısının canlı yayındaki açıklamalarından sonra sinir krizi geçiren Serkan Kıyak, stüdyodan güçlükle çıkarıldı. Kendisini yerlere atarak gözyaşı döken genç adam, “Çocuğum, benim gibi annesiz büyümesin” diyerek ağladı. Zehra Kıyak’ın kendisini daha önce beş kez aldattığını dile getiren Serkan Kıyak, “Daha önceki hatalarını affettim. Bunu da affederim, yeter ki gel” diye konuştu.

Zehra Kıyak ise kocasına dair içinde bir sevgi kalmadığını söyleyerek Pideci Gökhan’la yaşamaya devam edeceğini ifade etti. Bir çocuk annesi kadın, “Ben seni sildim. Rahatım yerinde. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Ailemi de sildim, onlarla da görüşmeyeceğim. Annem, anneannem kimse umurumda değil” dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0