in

Müge Anlı’dan intihar eden Serkan Kıyak açıklaması… Şok iddia… Eşi: ‘Maaşını da ben alacağım, çocuğu da alın’

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’nın ‘Tatlı Sert’ programına konuk olan ve eşiyle olan sorunlarını anlatan Serkan Kıyak, canlı yayında sinir krizi geçirmiş sosyal medyadan genç adama destek mesajları gelmişti. Dün özellikle Uşak yerel basınında da iddia edilen intihar olayı ne yazık ki doğru çıktı. Serkan Kıyak’ın intihar ederek yaşamına son verdiğini bugün canlı yayında izleyenlerine açıklayan Müge Anlı oldukça üzgün bir halde bir dizi açıklamada bulundu.

Serkan Kıyak’ın intihar ederek dün sosyal medyada geniş yer bulmuş özellikle yerel hesaplardan paylaşılan tweetler dün gecenin konuşulan olayları arasında yerini almıştı. Bugün ne yazık ki, olay doğrulandı ve Serkan Kıyak’ın yaşamına son verdiği açıklandı. Serkan Kıyak’ı programına konuk eden Müge Anlı’da bugün oldukça üzgün bir halde canlı yayında yaşananları anlattı.

İşte Müge Anlı’nın canlı yayınında gerçekleşen o konuşma;

Serkan, evde ölü olarak bulunuyor, adli makamlarca soruşturma devam ediyor. kuvvetle muhtemel ki hayatına son verdi, dayanamadı deniyor. Gerçekten çok üzüldüm kelimeleri seçmekte zorlanıyorum, Aslında biz onu İstanbul’a bekliyorduk.

Sanırım tüm amacını bu evliliğe bağlayan bir Serkan vardı karşımızda. Aslında giderken morali yerindeydi. Olabildiğince iyiydi. Burada kalması için de çok çaba sarf ettik. ‘Ben devlet memuruyum’ diyerek memleketine dönmek istedi. Burada kendini yerlere atınca psikolojik olarak destek almasını istedik. Ama kabul etmedi, etmiyorlar.

Evet ihanet acısı, birini kaybetme acısıyla denk bir acıymış. Serkan buraya gelmeden zaten eşinin Sinan ile gittiğini bilerek buraya gelmiş. Biz ne kadar üzüldük Serkan adına. Ben onu çok sevdim. Onun iyi niyetini gördüğümüz zaman…

CANLI YAYINDA ŞOKE EDEN İDDİA: ‘MAAŞINI DA ALACAĞIM’

Eşi de aramış, annem de ilk onu söyledi. “Oh ne güzel devlet memuru ya maaşını alacak” dedi. Gerçekten de eşi aramış, “maaşını da ben alacağım, çocuğu da alın” diyerek arayıp telefonu kapatmış…

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0