in

Theta Healing nedir?

Son zamanlarda birçok insan tarafından bir meditasyon tekniği olan Theta Healing oldukça çok merak edilmeye başlandı. Birçok insan tarafından Theta Healing’in nasıl yapıldığı ve ne olduğu araştırılıyor. Peki Theta Healing nedir?

Korona dönemi boyunca birçok insan evlere kapandı. Bu dönemde insanların doğal olarak psikolojileri bozuldu. Bundan dolayı da insanlar kendi psikolojilerini düzeltmek için çeşitli yollara başvuruyor. Kimisi antidepresan ilaçları ile toparlamaya çalışırken kimisi de dini konulara yöneldi. Bazı insanlar da meditasyon yapmaya başladı. Bir meditasyon tekniği olan Theta Healing son zamanlarda birçok insan tarafından oldukça çok merak ediliyor.

İnsanlar Theta Healing’in ne olduğunu internette araştırıyor. Theta Healing tekniğinde geçmişte bizim yaşadığımız olumsuz deneyimleri veya durumları dönüştürürüz. İnsanların kendi kurmak istedikleri hayatı kurmalarında yardımcı olan bu teknikte, özel bir meditasyon ile beyin frekansımızı theta seviyesine çekmeye çalışırız. Theta seviyesi normalde rüya gördüğümüz seviyedir.

Bu sayede olumsuz olan konuları değişerek hayatınızı değiştirebilirsiniz. Bu tekniğin ana konusu neredeyse hayattaki bütün olumsuzluklardır. Bundan dolayı her konuda Theta Healing tekniğini kullanabilirsiniz. Bu tekniği yapabilmek için bir uygulayıcıya ihtiyaç duymaktasınız. Bu kişinin oldukça rahat olduğunuz biri olması gerekmektedir.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor...

0