in

Cimilli ibo hasta mı?

Karadeniz müziği denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Cimili İbo son zamanlarda korona virüsüne yakalanması ile gündeme gelmişti. Birçok insan internette Cimilli ibo’nun hasta olup olmadığını araştırıyor. İşte Cimilli ibo hakkında bütün detaylar haberimizde…

Karadeniz müziği diğer müzik türlerine göre biraz farklı. Birçok insan tarafından oldukça sevilen bu müzik türü ülkemizde çok fazla dinleniyor. Hal böyle olunca insanlar da bu müziği dinlediği sanatçıların durumlarını merak ediyorlar. Karadeniz müziğinin sevilen sanatçılarından biri olan İbrahim Özer yani mahlasıyla Cimilli ibo son zamanlarda insanlar tarafından oldukça çok merak ediliyor.

Bildiğiniz üzere iki yıldır bütün Dünya resmen korona virüsüne esir olmuş durumda. Birçok insan korona virüsünden dolayı hayatını kaybetti. Hal böyle olunca da insanlar biri korona virüsüne yakalandığında oldukça çok telaşlanıyor. Cimilli ibo’da bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl korona virüsüne yakalanmıştı.

Bundan dolayı yoğun bakımda yatan sanatçı daha sonra korona virüsünü atlatmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde tekrardan İstanbul Başkan Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Bunun ardından 16 Haziran’da ise sosyal medya hesabından sevenlerine müjdeli haberi vererek iyi olduğunu açıklamıştı. Ancak son zamanlarda tekrardan hastaneye kaldırıldığı yönünde söylentiler bulunuyor. Sanatçıdan ise henüz bir açıklama gelmiş değil.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0