in

Hande Yener kanser mi?

Son zamanlarda birçok insan tarafından Hande Yener’in kanser olup olmadığı internette araştırılıyor. Ünlü şarkıcının yaptığı açıklamadan sonra birçok kişi kanser olup olmadığını merak ediyor. Peki Hande Yener kanser mi?

Geçtiğimiz günlerde Hande Yener, Show TV’de yayınlanan, Ömür Sabuncuoğlu’nun sunduğu Cumartesi Süprizi’ne katılmıştı. Burada birçok konu hakkında konuşan Hande Yener son bir yıldır sakladığı bir sırrını açıkladı. Ailesinden bile bu durumu açıklamayan Hande Yener, bir yıl önce kendisine meme kanseri teşhisi konulduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı insanların korona döneminden zaten yeterince üzüldüğünü ve bu yüzden açıklamadığını belirtmişti.

Ünlü şarkıcıya yapılan erken teşhis sayesinde hemen ameliyata alınmış. 7 saat süren ameliyat sürecinden sonra Hande Yener, 5 gün boyunca hastanede kalmış. Bu olaylardan bir hafta sonra ise Altın Kelebek Başarı Ödülü’nü almış. Hande Yener’in programda söylediklerine göre ödülü alırken vücudunda hala takılan drenler bulunuyormuş.

Şimdi ise durumunun iyi olduğunu belirten Hande Yener, kanseri yenmesinin ardından 1 yıl geçtiğini ve her 6 ayda bir bu durumu kutladığını da söyledi. Ayrıca şarkıcı Annesinin hala kanseri atlattığını bilmediğini ve öğrenirse meme kanserine dikkat çekmek için bu konudan bahsettiğini söyleyeceğini de belirtti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0