in

Kayla Manukyan kimdir, kimin torunu?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Kayla Manukyan’ın kim olduğu oldukça çok merak ediliyor. Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul ile sevgili olmasının ardından insanlar tarafından merak edilen Kayla Manukyan, internette en çok aranan insanlar arasında yer alıyor. Peki Kayla Manukyan kimdir?

Türk televizyon dizilerinin en çok izlenenlerinden birisi olan Fazilet Hanım ve kızları dizisi son zamanlarda oyuncusu ve kostüm asistanı ile gündeme geldi. Dizide oyunculuk yapmış olan Çağlar Ertuğrul’un yeni sevgilisi şimdiden odak noktası oldu. Birçok kişi tarafından Çağlar Ertuğrul’un sevgilisi Kayla Manukyan çok fazla merak ediliyor.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Kayla Manukyan, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde okumuştur. Burada Psikoloji bölümünü tamamladıktan sonra yurtiçi ve yurtdışında danışmanlıklar yapmıştır. Bu çalışmalarından sonra Kayla Manukyan Atölyemart isimli Metin Telçeker tarafından 1996 yılında kurulan yerde eğitim almıştır.

Aldığı bu eğitimden sonra çeşitli moda dergilerinde stil editörlüğü yapmaya başlamıştır. Moda dergilerinin yanı sıra aynı zamanda dizilerde de stilistlik yapan Kayla Manukyan, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde de köstü asistanı olarak görev yapmıştır. Çağlar Ertuğrul’la burada tanıştıkları iddia edilmektedir. Kimin torunu olduğu hakkında ise bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0