in

Uğur Gezgin kimdir, ne iş yapar, nerelidir? 

Son günlerde Uğur Gezgin kimdir sorusu birçok kişi tarafından araştırılıyor. 2020 yılında Ege Denizi Depremi olarak damga vuran ve 30 Ekim’de meydana gelen İzmir Depremi mucize kurtuluşlarla hafızalarımıza kazınmıştı. Onlardan birisi de depremden 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebek olmuştu. Şimdilerde ise Ayda’nın babası Uğur Gezgin ne iş yapar sorusu merak ediliyor. Ayrıca Uğur Gezgin nerelidir sorusuna da yanıt arayanların sayısı giderek artıyor. Deprem saat 14.51’de, İzmir’in Seferihisar ilçesine 23 km mesafede bulunan ve 6,9 büyüklüğünde meydana gelen ve yaklaşık 16 saniye sürmüştü. Peki, Uğur Gezgin kimdir, ne iş yapar, nerelidir? İşte, Uğur Gezgin kimdir, ne iş yapar, nerelidir sorularının detaylı cevapları… 

2020 yışının unutulmaz felaketlerinden biri olarak hafızalara kazınan İzmir depremi mucize kurtuluşlarla da herkesi ekranlara kitlemişti. Depremden 91 saat sonra enkaz altından kurtarılan Ayda bebek herkesin umudu olmuştu. Şimdilerde ise Ayda’nın babası Uğur Gezgin kimdir sorusuyla gündemde. Ayrıca Uğur Gezgin ne iş yapar sorusu da merak ediliyor. Peki, Uğur Gezgin kimdir, ne iş yapar, nerelidir? İşte, Uğur Gezgin kimdir, ne iş yapar, nerelidir sorularının detaylı yanıtları… 

Uğur Gezgin kimdir, ne iş yapar, nerelidir? 

Rıza Bey Apartmanı’ndan tam olarak 91 saat sonra sağ çıkarılan Ayda Gezgin sosyal medyada gündem oldu. Arama kurtarma ekiplerinin bulaşık makinesinin arkasında bulduğu 3 yaşındaki kız çocuğu Ayda’nın hayatı ve babası Uğur Gezgin’in hayatı merak ediliyor. 

İzmir depreminin dördüncü gününde Rıza Bey Apartmanı’ndan sağ çıkarılan Ayda Gezgin Tüm Türkiye’yi sevinç gözyaşlarına boğdu. Annesi Fidan Gezgin enkazda hayatını kaybettiği, babası Uğur Gezgin sağ olan Ayda Gezgin’in 3 yaşında olduğu biliniyor. Uğur Gezgin hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Rıza Bey Apartmanı üzerinde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler Ayda bebeğe canlı olarak ulaştı. Enkazın altından çıkarılan Ayda bebeğin bulaşık makinesi sayesinde kurtulduğu öğrenildi. 3 yaşlarında Ayda isimli bir kız çocuğu enkaz altından kurtarıldı. Küçük Ayda, Ege Üniversitesi Yoğun Bakım servisinde tedavi altına alındı. 

Uğur Gezgin depremin ardından neler söyledi?

İzmir depreminde Bayraklı ilçesinde bulunan Rıza Bey Apartmanı yıkılmıştı. Yıkılan binanın enkazında arama- kurtarma çalışması yapan ekipler, 91 saat sonra Ayda Gezgin’i (3) sağ olarak çıkarmıştı. Depremin simgesi haline gelen Ayda geçtiğimiz cumartesi günü tedavi gördüğü hastaneden taburcu olmuştu. 

“EN ÇOK ZORLANDIĞIM KONU…” 

Ayda Gezgin’in babası Uğur Gezgin, gazeteci Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalına konuk oldu. Ayda’nın babası Uğur Gezgin, Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalında şu açıklamalarda bulundu: Duygularla tarif edilemiyor. Bazen kelimeler boğazınızda düğümleniyor. Arayanlara da anlatmaya çalışıyorum ama dilim dönmüyor. Çok uykusuzum. Yeni bir hayat inşa etmeye çalışıyoruz, ona koşturuyorum. Çocukların tedavisine bir an önce başlamam, yerli düzene geçmem lazım. Aç açıkta değiliz çok şükür, aynı standartlara dönmek için uğraşıyorum. 

En çok zorlandığım konu ev bulma. İlk başta kiralık yer bakmıştık, daha sonra belli bir miktar bütçeyle ev arayışına geçtik. Fakat hem kiralar hem ev fiyatları 2 kat olmuş. Ben 89’dan beri Bornova’dayım, fırsatçılık mıdır başka bir şey midir bilmiyorum ama herkes bir mazeret üretiyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0