in

Atletico De Madrid Fan Token (ATM) Nedir?  

Atletico De Madrid Fan Token (ATM) nedir sorusu gündemde. Atletico De Madrid Fan Token, adından da anlaşılacağı gibi Atletico De Madrid futbol takımının taraftar token’ıdır. Taraftarlar hayranı oldukları futbol kulübünün bu fan tokenı sayesinde çeşitli avantajlar elde edebiliyor. Atletico De Madrid Fan Token (ATM), ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Token’lar genellikle sahiplik veya hatta üyelik temsil edebilen varlıklardır. Peki, Atletico De Madrid Fan Token (ATM) nedir? İşte, Atletico De Madrid Fan Token (ATM) nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Kripto para yatırımcıları Atletico De Madrid Fan Token (ATM) nedir sorusuna yanıt arıyor. Token’lar halihazırda çok çeşitli amaçlar için kullanıldığından, en yaygın olanı şu anda Ethereum ve bunların ERC standart token’larını desteklemek için farklı amaçlarla birçok özel blok zinciri geliştirilmiştir. Socios.com da kullanıcıların destekledikleri kulübe özel taraftar token’larını alarak destekledikleri kulüplerle etkileşime girerek oy hakkı elde ettikleri futbol hayranları için bir uygulamadır. Peki, Atletico De Madrid Fan Token (ATM) nedir? İşte, Atletico De Madrid Fan Token (ATM) nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Atletico De Madrid Fan Token (ATM) Nedir?  

Öte yandan Chiliz (CHZ), ChiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren, Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 yardımcı program token’ıdır. Diğer spor Blockchain girişimlerinin yanı sıra taraftar token’ları yeni bir token kategorisi olarak ortaya çıktı. Socios.com platformuna girdikten sonra, henüz açıklanmayan kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO) olarak adlandırılan etkinliğe ev sahipliği yapar. Taraftarlar, Taraftar Token’ları elde etmek için bir kripto para borsası yoluyla CHZ satın almalıdır. Bir takıma veya kulübe özgü olan bu token’lar, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan dijital bir varlıktır. 

Bunlara ek olarak 1903’te kurulan ve daha ikonik şeklini 1947’de alan, kulübün Atletico de Madrid olarak tanındığı yıl, kulüp, İspanya’da en az 10 La Liga ve 10 Copa del Rey unvanına sahip. Uluslararası olarak Atletico, 3 UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu ve 3 EUFA Süper Kupası ile de adını duyurdu. Atletico De Madrid Fan Token bugünkü fiyatı ₺106,74 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺79.571.774 TRY. Atletico De Madrid Fan Token son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2610, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.  

Bunların yanında yapılan açıklamalara göre ATM token sahipleri hem hayranı oldukları futbol kulübüne daha yakın oluyorlar hem de belirli konularda oy kullanarak gelecek kararları üzerinde söz sahibi oluyorlar. ATM token sahiplerinin futbol kulübü ile ilgili olarak; sezon boyunca özel anketlere katılma, Atlético de Madrid topluluğunun parçası olma, Ücretsiz Atlético de Madrid taraftar token’ları kazanma ve ücretsiz CHZ kazanma gibi avantajlar elde ettikleri ifade ediliyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0