in

BAR coin nedir?  

Kripto para borsasıyla yakından ilgilenen pek çok kişi BAR coin nedir sorusuna yanıt aramaya başladı. ERC-20 tabanlı olan BAR coin Chiliz (CHZ) altyapısıyla çalışmaktadır. BAR coin tüm taraftar token’ları gibi kulüp ile iletişim kurma kulüp kararlarında söz hakkı olabilme gibi imkanlar tanıyor. Binance’da listeleneceği duyurulan BAR coin konusunda araştırmalar devam ediyor. Peki, BAR coin nedir? İşte, FC Barcelona’nın kurmuş olduğu BAR coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Sanal paraların değerlendiği günlerde birçok vatandaş BAR coin nedir sorusunu araştırmaya başladı. BAR coinin Binance İnnovation Zone’da listeleyeceğini duyurmasının ardından vatandaşla BAR coin hakkındaki detaylar da merak edilmeye başladı. Chiliz (CHZ) alt yapısı ile çalışan BAR coin hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. Peki, BAR coin nedir? İşte, BAR coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

BAR coin nedir?  

Chiliz altyapısıyla çalışan FC Barcelona Fan Token’ı (BAR Coin) artık kripto para borsası Binance’de listelenecek. Bu gelişmenin ardından yatırımcılar BAR Coin’i araştırmaya başladı. Peki BAR Coin nedir? İşte detaylar.. 

Kripto para borsası Binance’den yapılan açıklamada FC Barcelona Fan Token’ının (BAR Coin) listeleneceği duyuruldu. Böylece son yıllarda artan kripto paralara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Binance’nin BAR Coin açıklaması kripto borsası yatırımcılarının da ilgisini çekerken, çok sayıda yatırımcı BAR Coin hakkında bilgileri araştırmaya başladı. Chiliz ile İspanyol futbol kulübü Barcelona’nın ortaklığı ile ortaya çıkan bir kripto paradır. Haziran 2020’de piyasaya sürüldü. Bar Coin’in arz fiyatı ise 2 euro olarak belirlenmişti.  

FC Barcelona Fan Token bugünkü fiyatı ₺242,54 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺128.427.288 TRY. FC Barcelona Fan Token son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #450, piyasa değeri ₺715.680.886 TRY. Dolaşımdaki arz 2.950.769 BAR coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.  

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0