in

Casper Coin nedir? Casper Coin neden düşüyor? 

Grafiğinde önemli bir düşüş yaşayan Casper Coin neden düşüyor sorusuyla gündemde. Casper, işletme ve geliştiricinin benimsemesi için optimize edilmiş hisseli bir blok zinciri ağının kanıtıdır. Casper Coin nedir sorusu da kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Casper Network, Correct-by-Construction (CBC) Casper spesifikasyonundan oluşturulan ilk canlı blok zinciridir ve ağın, performans veya güvenlikten ödün vermeden neredeyse her varlığı tokenize ederek sürdürülebilir yeni pazarlar yaratmasına ve değerin kilidini açmasına izin verir. Peki, Casper Coin nedir? Casper Coin neden düşüyor? İşte, Casper Coin nedir, Casper Coin neden düşüyor sorularının yanıtları…  

Casper Coin nedir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Grafiğinde önemli bir düşüş yaşaması sebebiyle Casper Coin neden düşüyor sorusu da gündeme geldi. Casper coin, kullanılabilirlik, ademi merkeziyetçilik, güvenlik veya ölçeklenebilirlikten ödün vermeden gerçek dünya uygulamaları için tasarlanmış, CBC Casper’ın kanıtlanabilir ilk canlı ve güvenli sürümü olan tek katmanlı bir Proof-of-Stake blok zinciridir. Casper’daki etkinlik, ağın yerel simgesi olan CSPR tarafından yönetilir. Peki, Casper Coin nedir? Casper Coin neden düşüyor? İşte, Casper Coin nedir, Casper Coin neden düşüyor sorularının yanıtları… 

Casper Coin nedir? Casper Coin neden düşüyor? 

Casper Ağı, kullanılabilirlik, ademi merkeziyetçilik, güvenlik veya ölçeklenebilirlikten ödün vermeden gerçek dünya uygulamaları için tasarlanmış, CBC Casper’ın kanıtlanabilir ilk canlı ve güvenli sürümü olan tek katmanlı bir Proof-of-Stake blok zinciridir. Casper’ın misyonu, blok zinciri ana akıma getirmek ve inşaatçılar tarafından desteklenen daha açık ve şeffaf ağlar oluşturmaktır. Casper, bugün ve yarın yenilikleri desteklemek için kullanımı kolay, dünyaya açık ve geleceğe dönük hale getirerek ana akım blok zincirinin benimsenmesini engelleyen engelleri ortadan kaldırıyor. Açık kaynak ilkeleri tarafından yönlendirilen ve bireyleri güçlendirmek için sıfırdan inşa edilen ekip, uzun süreli etki için yapılmış adil bir temel sağlamayı amaçlamaktadır.  

Casper Coin nasıl alınır? 

Casper, işletme ve geliştiricinin benimsemesi için optimize edilmiş hisseli bir blok zinciri ağının kanıtıdır. Casper Network, Correctby-Construction (CBC) Casper spesifikasyonundan oluşturulan ilk canlı blok zinciridir ve ağın, performans veya güvenlikten ödün vermeden neredeyse her varlığı tokenize ederek sürdürülebilir yeni pazarlar yaratmasına ve değerin kilidini açmasına olanak tanır.Coinlist üzerinden alabilirsiniz. 

Casper Coin fiyatı  

Casper bugünkü fiyatı ₺76,48 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺753.315.698 TRY. Casper son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2511, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 10.000.000.000 CSPR coin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0