in

Bezoge Earth Coin nedir? 

Kripto para borsasının son günlerde en çok konuşulan ismi Bezoge Earth Coin nedir sorusuyla gündemde. 24 saatlik işlem hacmi ₺163.406.075 TRY olan sanal para son günlerde gösterdiği yükselen performansı sebebiyle günün en fazla artışa geçen voinleri arasında yer almayı başardı. Peki, Bezoge Earth Coin nedir? İşte, Bezoge Earth Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Bezoge Earth Coin nedir sorusu arama motorlarında en fazla araştırılan içerikler arasında yer alıyor. Kripto para borsasının yükselen değeri olarak görülen ve kısa sürede konuyla ilgilenen pek çok kişinin ilgi odağı haline gelen Bezoge Earth Coin hakkında yer alan detaylar merak ediliyor. Peki, Bezoge Earth Coin nedir? İşte, Bezoge Earth Coin nedir sorusunun detaylı yanıtı… 

Bezoge Earth Coin nedir? 

Sevgili Dogizenler, Yıl 2021 ve Elon ve Jeff arasındaki en son top kimin daha büyük olduğu yarışmasında aya doğru bir yarıştı. Dünyanın en cüretkar köpekleri seçildi. Gözyaşları içinde kaltaklarını geride bıraktılar. Yarış başlamıştı. Birçok uzay aracı, kamu fonlarını kullanarak en büyük beyinler tarafından inşa edildi, ancak atmosferi geçmeden önce birer birer düştüklerinde, katılan insan ırkı halıyı çekti ve birçoğu sahte seyahat biletleri için geri ödeme talebinde bulunamadı. Sadece bir Doge bunu başardı ve yardım ve reform talebiyle iletişim kurdu.  

Doge, türlerini aydaki korkunç yaşam hakkında bilgilendirdi. Yerçekimi olmadan bir köpek muamelesi yapmak sonsuz saatler sürdü. Gece gündüz gözyaşları içinde havlayan Bezos Doge, kurtarmaya geldi. Doge’nin soyunu taşıyan ve Jeff’in eski karısının mahkemede iddia edemeyeceği milyarlarca kişinin sponsor olduğu tüm köpeklerin en cesuru. Jeff’ten beklendiği gibi, düşük ücretli işçiler tarafından inşa edilen mavi uzay aracı kalkış sırasında patladı ve yanan yakıt dünyanın yarısını yaktı.  

Gezegenimizin toplulukların gelişmesi için bir tedaviye ihtiyacı olduğunu fark ederek, tüm türler yerleşik kurallar ve dünyadaki herkesin kullandığı merkezi bir para birimi olan BEZOGE ile bir araya geldi ve ölü köpek astronotumuzu onurlandırdı. Hükümet teşvik planlarını utandıran şimdiye kadarki en adil ilk dağıtım tamamlandıktan sonra, para biriminin sözleşmesi yakıldı, böylece asla değişmeyecek ve kimse onu kontrol edemezdi. Bezoge şimdi dünyayı canlandırma görevine başlıyor ve bir gece yarısı komedi şovunda Elon tarafından halka açık bir şekilde terk edilip reddedildikten sonra Doge’u aydan geri getirmeyi umuyor. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0